Polski Ebook Office 2007

(Mjhill) #1

Witam

Poszukuję e-booka odnoszącego się do MS OFFICE 2007 oczywiście po polsku, czy ktoś z Was zna jakiegoś linka torrenta albo coś innego i mógłby się tą informacją podzielić??.

Pozdrawiam

Kisiel

(Kolmar) #2

Darmowego nie znajdziesz w sieci ! Kup sobie lub poszukaj alternatywnych materiałów. Często spotykam się z bardzo ciekawymi materiałami dot. Worda na stronach wykładowców. Przeszukaj sieć, zwróć szczególną uwagę na portale studenckie oraz strony wykładowców. Szukanie nie boli.

(system) #3

Za to chyba są warny na forum... Allegro.pl Empik albo księgarnia i można zamówić...

(Kolmar) #4

lukasz_xd , za co warna ? przeciesz są darmowe legalne ebooki (pełne książki) o różnorodnej tematyce w tym również o komputerowej. Do worda poprostu nie ma takich (darmowych).

(system) #5

No pewnie że są ale ja niewidziałem żeby ktoś dał podręcznik za free do Office 2007.

Pozatym jest cała masa stron z turtorialami...

Sorki ale na pierwszy żut oka to wyglądało jak zapytanie o piracką wersję... :oops: Przepraszam za stwierdzenie że powinien dostać warna...

np. http://office.microsoft.com/pl-pl/training/HA102255331045.aspx

(Kolmar) #6

lukasz_xd , mi też wygląda to trochę podejrzanie, a wszystko przez tą prośbę o torrenta, ale w ten sposób legalne oprogramowanie również może być rozprowadzane więc napisałem jak wyżej. Rozumiem Cię doskonale.