Polski Ebook Office 2007

Witam

Poszukuję e-booka odnoszącego się do MS OFFICE 2007 oczywiście po polsku, czy ktoś z Was zna jakiegoś linka torrenta albo coś innego i mógłby się tą informacją podzielić??.

Pozdrawiam

Kisiel

Darmowego nie znajdziesz w sieci ! Kup sobie lub poszukaj alternatywnych materiałów. Często spotykam się z bardzo ciekawymi materiałami dot. Worda na stronach wykładowców. Przeszukaj sieć, zwróć szczególną uwagę na portale studenckie oraz strony wykładowców. Szukanie nie boli.

Za to chyba są warny na forum… Allegro.pl Empik albo księgarnia i można zamówić…

lukasz_xd , za co warna ? przeciesz są darmowe legalne ebooki (pełne książki) o różnorodnej tematyce w tym również o komputerowej. Do worda poprostu nie ma takich (darmowych).

No pewnie że są ale ja niewidziałem żeby ktoś dał podręcznik za free do Office 2007.

Pozatym jest cała masa stron z turtorialami…

Sorki ale na pierwszy żut oka to wyglądało jak zapytanie o piracką wersję… :oops: Przepraszam za stwierdzenie że powinien dostać warna…

np. http://office.microsoft.com/pl-pl/training/HA102255331045.aspx

lukasz_xd , mi też wygląda to trochę podejrzanie, a wszystko przez tą prośbę o torrenta, ale w ten sposób legalne oprogramowanie również może być rozprowadzane więc napisałem jak wyżej. Rozumiem Cię doskonale.