Polski hip hop-2007 będzie przełomowy?

O ludzie, jak wy tego możecie słuchać… jak rap to tylko amerykański…

A rozumiesz go… czy tylko melodie sobie nucisz? Teksty są najważniejsze…

One mają przesłanie!

MateuS dokładnie się z Tobą zgadzam.Równy ziooom jesteś a nie *** frajer który nie rozumie czego słucha! !!

POZDRO ALL

każdy rok jest przełomem i każdy też nie jest :frowning: za długo w tym siedzę…

A ile?Może jesteś producentem?Albo jeszcze lepiej-RAPEREM!Ja osobiście :stuck_out_tongue: nie mogę doczekać się tych dwóch pozycji Onar-Pod Prąd i Killaz Group -Manewry

MateuS zapodaj ostatnią nazwę albumu O.S.T.R i REDA

Po pierwsze jak chce mieć tekst to czytam książki

Po drugie muzyki nie słucham dla słów ale dla muzyki

Po trzecie niektórzy umieją angielski i ogólny sens tekstu rozumiem

:badgrin:

rlk120 gdzies tak od '95r. :slight_smile:

Jak tak to respect Speed.

O.S.T.R. - HollyŁódź

Red & Spinache - 8 Rano-Niewiarygodne Przygody Reda I Spinache’a

Złączono Posta : 03.03.2007 (Sob) 17:43

Po pierwsze każdy szuka tekstu w tym co mu odpowiada.

Po drugie HH i Rap to nie jest muzyka w której chodzi tylko o melodie przeczytaj sobie historie tej muzyki do dowiesz się że na początku ludzie rapowali bez muzyki tylko dla samego tekstu.

Po trzecie:

to mówi za siebie…

Dzięki MateuS posłuchamy,zobaczymy.

Mam nadzieje,że ten rok będzie bardziej udany w Polskim Hip Hopie niż którykolwiek z ubiegłych!

Nie nawidze polskiego hip hopu. Szczególnie raperów w stylu Peji (nie wiem czy dobrze napisałem). Ciągle w piosenkach przeklina i macha tymi rękoma w czasie rapowania aż mu odpadną kiedyś. Z polskiego hip hopu lubię tylko Jeden osiem L :smiley: . Kilka chwillll ;]

Tu nie ma tematu czy lubisz HH czy nie…

Pomyliłeś temat! Załóż sobie temat: “Polski pop-2007 będzie przełomowy?”

Przoszę: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=946941#946941

A ja nie mam nic przeciwko temu aby istniał taki czy inny gatunek muzyczny,myślę że jest to wolny,demokratyczny kraj :smiley: :shock: gdzie każdy obywatel ma prawo słuchać to co chce,więc niech sobie MateuS słucha disco polo,rlk120 rocka a piotreq1000 Mozarta(proszę się nie bulwersować).Osobiście myślę że zastanawiający jest fakt że najbardziej zaciekłe ataki pod adresem danego gatunku muzycznego kierują ludzie słuchający własnie owej muzyki,ale to tylko taka moja opinia :slight_smile: A ogólnie to się chyba zagalopowałem :x

Pozdrawiam

Ja za to lubię tylko i wyłącznie ale i tak tylko trochę ten kawałek co tam ktoś śpiewał jak Songoku jak Jaiba - :smiley: i nic więcej z POLSKIEGO! NIC!

Wole: Creazy Town, Daft Punk, GiGi D’Agostino, Gorillaz, Linkin Park, Limp Bizkit, Scooter, Tatu, Ying Yang Twins, Rammstein, Hot Action Cop. - POP 8)

Spoko! I teraz możesz pisać sobie o Jeden Osiem L.

ja lubie wszystko czy będzie przelomowy ? niewiem :smiley:

Chłopaki(dziewczyny?)nie kłóćcie się !!

Po prostu wyrażajcie swoje opinie zamiast się kłócić!

Złączono Posta : 03.03.2007 (Sob) 20:53

marcio15 komu robisz na złość?

A co ja na złość robie ?? MateuS chciał żebym zrobił wątek więc zrobiłem :smiley: jestem do was przyjacielsko nastawiony. Ja nie lubie kogoś, wy kogoś. Ja mam swoje zdanie, wy swoje.