Polski hip hop-2007 będzie przełomowy?

Czy rok 2007 będzie przełomowy dla polskiego rapu?

Czy wydarzy się coś ciekawego?

Już 10 marca Onar wyda swoją płytę i zapowiada się ciekawie.

Co o tym sądzicie?

:hahaha:

Wyjdzie płyta łony , pezet też ma w planach coś wydać , prawdopodobnie Dj decks zrobi jakiegós mixa i to by było na tyle z zapowiedzianych materiałów przynajmniej na te półrocze.

Z tego co słyszałem to rok 2007 ma należeć do Disco Polo, pisało o tym już wiele gazet, portali a i nawet w TV nadawali reportaże.

Polski Rap vs Disco Polo <-- Jak myślisz która muzyka przyciągnie więcej fanów ??

Co w tym śmiesznego.Onar jest bardzo dobrym raperem!

Złączono Posta : 03.03.2007 (Sob) 12:59

Oczywiście Disco Polo będzie na I-szym miejscu ale chodzi mi nie o opinie mediów tylko ludzi którzy się na tym znają

:x .Uważasz , że jego płyta będzie przełomowa dla polskiego hip-hopu.Wielkie bum polski hip hop ma już za sobą i płyta “bardzo dobrego rapera” :shock: nic nie wniesie do polskiego hip-hopu.

Polski rap vs Disco polo = hiphopolo :lol:

Posłuchamy,zobaczymy

Na pewno, biorąc pd uwagę to:

Ale to dopiero pod koniec grudnia.

Peja przełamie się opłatkiem z Shazą i wydadzą wspólną płytę, czym zakończy się era polskiego HH, który przerodzi się definitywnie w twór o nazwie HipHopPolo

Rychu musiał by sie nieźle sfurać aby wydać płytę z Shazą :stuck_out_tongue:

fiesta jak zwykle żartujesz :stuck_out_tongue: Ale z drugiej strony to ciekawe co by wyszło :stuck_out_tongue:

ja wiem tylko jedno, że w 2007 roku fiesta nadal będzie się odzywał w wątkach, o których nie ma pojęcia w ten sposób próbując swoich prowokacji (?)

Sorry że się wcinam :slight_smile: ja nie hiphop :slight_smile:

Osobiście myślę że w 2007 będzie wielka d…a i tyle, bo sam rynek muzyczny w Polsce jest do bani. Jest tyle świetnych kapel tzw. podziemia (też coś o tym wiecie) a Zaiks i tak wypromuje jakiś chłam :cry:

I jeszcze jeden roku dłużej, z wielką nadzieją w sercu że przetrwam erę polskiego i nie tylko HH pozostając nadal w dobrym zdrowiu i przy zdrowych zmysłach (czemu słuchanie takiej “muzyki” zdecydowanie nie służy)

:wink:

Jak wszystkie tematy tego typu tak i mój powoli schodzą na psy.Ja naprawdę chciałbym wiedzieć co sądzicie a nie chce żebyście się kłócili! !!

A to niby czemu nie służy?

L.B.G. jakich zespołów słuchasz??

Dużo ich jest , zależy od chumoru , ale najczęściej w głośnikach slychać: Peja , wwo , eldo(gramatik) , pfk, pokahontaz, k44 , pezet , molesta , trzeci wymiar

Myślę,że większość z nich się postara i wyda coś ciekawego bo ja dawno nic dobrego nie słyszałem.Np. ostatnia płyta Peji mi się nie podobała(no może oprócz kawałka “Szacunek Ludzi Ulicy”

Czy będzie rewolucja… ktoś na samym początku napisał że Łona wydaje nowy album więc myślę że może być coś ciekawego! Album który wydał w 2004 r. “Nic Dziwnego” bardzo przypadł mi do gustu. W ostatnim czasie płytę wydał Owal ale naprawdę szkoda komentować tej płyty (oprócz ładnej okładki). Kilka dni temu wyszła nowa płyta Red’a i Spinache i płytka jest taka sobie… szczególnie fajny jest pierwszy kawałek. Co do Onara to właśnie słucham jego promo i myślę że może też wydać coś ciekawego wydać, Ale ostatnio bardzo przypadł mi kawałek Killaz Group wcześniej jakoś ich nie doceniałem ale ostatni kawałek “Manewry” jest naprawdę spox więc może oni wydadzą coś ciekawego. I na koniec odpowiadam na pytanie czy 2007 będzie przełomowy myślę że “cudów” nie będzie ale może wyjść kilka ciekawych albumów!

Pozdro

MateuS zgodzę się z Tobą co do Killaz Group,oni też mają w zanadrzu coś ciekawego.Pozostaje czekać ale wygląda na to,że już nie długo bo i Onar i Killaz Group planują wydać płyty już w marcu.

Aha… zapomnieliśmy jeszcze o O.S.T.R. o jego ostatnim albumie przesłuchałem go i muszę powiedzieć że to średniak ale przedostatni album miał podobny a dopiero po kilku miesiącach wpadł mi w ucho i zobaczymy może z tym będzie tak samo…