Polski WIndows 7- gdzie pobrać?

Z tego, co mi wiadomo, to dostępna jest polska wersja Windowsa 7, lecz na stronie Microsoftu, gdy wybieram język, to polskiego nie ma do wyboru. Gdzie takiego polskiego ściągnąć (o ile w ogóle takiego udostępnili)?

PS. Czy klucz z pierwszej publicznej bety będzie współpracował z wersją RC?

Ściągasz Windows 7 a potem w Windows Update pliki językowe PL

Aha, a nie użyty kod z pierwszej publicznej bety będzie działał?

Dobra, nie ważne. Od razu wyskoczył mi klucz produktu, dzięki :slight_smile:

Pula z kodami zmieniła się w RC (Build 7100), więc klucz z BETA (Build 7000) nie zadziała (zresztą Beta straciła już wazność). Gdybyś po instalacji Windows 7 nie mógł znaleźć tej polonizacji na Windows Update to daj znać. Dam Ci namiar na oficjalną paczkę .cab od Microsoftu.

polski windows 7 był dostępny dla zamkniętej grupy osób

W trakcie testów jedynie zamknięta grupka betatesterów zajmujących się lokalizacją miała dostęp do paczek językowych. Ale potem Microsoft udostępnił paczki publicznie: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … ublikowane

Oficjalne spolszenie jest dostępne przez Windows Update jako opcjonalna aktualizacja.

Cała dyskusja na temat spolszczenia niewiadomego pochodzenia kosz.

Ok, ale pomoże chociaż ktoś w odinstalowaniu tego spolszczenia niewiadomego pochodzenia? I jak dokładniej zainstalować to oficjalne spolszczenie?

Co do pierwszego pytania - nie mam pojęcia - niech wypowie się ktoś kto polecał ci to zainstalować. Na pytanie numer dwa odpowiedz masz poniżej:

http://www.bodek.info/oprogramowanie/wi … po-polsku/

Gdybyś nie mógł w WU znaleźć tych paczek podaję bezpośredni link ze stony MS (wersja 32-b):

http://download.windowsupdate.com/msdow … 91e7d8.exe

Jak je odinstalować najprędzej dowiesz się na http://www.windows7.pl/forum :slight_smile:

BTW.Niewiadomego pochodzenia… LoL :smiley:

Wydaje mi się, że wystarczy usunąć tylko folder instalacji, obawiam się jednak, że w rejestrze coś mogło się pochrzanić. I czy mógłby mi ktoś jeszcze vraz napisać, kiedy kończy się ta wersja RC?

Z tego co pamiętam Windows 7 RC działa do czerwca 2010, ale od marca 2010 zacznie się restartować po 2h.

Aha, trochę to głupie :expressionless:

KijekPL23 , nie ma nic za darmo. To i tak łaska, że Microsoft pozwala testować nową wersję OS przez rok za friko.

No niby tak, ale trochę to takie dziwne.

Dlaczego dziwne? To my, setki tysięcy (jesli nie więcej) użytkowników wysługujemy się MS testując dla nich za darmo jeszcze nie wydany produkt.

W przypadku błędów, usterek, utraty danych nie odpowiadają za to, bo przecież ostrzegali i informowali, że to jest “beta” która ma prawo takie błędy zawierać. A że wielu użytkowników chce być na “topie” mając nowy system to im jest na rękę. Do tego wielu użytkowników, tak się zapozna i przyzwyczai do niego, że gdy zostanie wydany oficjalnie to go kupią.

Cóż, chyba źle mnie zrozumieliście. Nie chodziło mi o to, żeby działał normalnie do czerwca, tylko o to, że jak już ma działać nie normalnie, to lepiej żeby przestał całkowicie.

To dziwne ograniczenie w marcu jest po to, żeby delikwent zdążył się przygotować do przeprowadzki danych i mógł podjąć ewentualną decyzję o zakupie wersji finalnej. Wyobraź sobie, że ktoś ma na dysku plik swojego życia, pewnego słonecznego dnia odpala pc, a tu bez ostrzeżenia (mimo, że gość wiedział kiedy wygasa, ale np. zapomniał) komunikat: “Ta wersja Windows 7 wygasła, , dziękuję i do usłyszenia”.

A jeśli ten plik waży 1TB? 2 godziny, to za mało raczej, by skopiować taki plik na drugi dysk, lub zrobienie czegokolwiek z tym plikiem.