Polskie IE na angielskim windowsie?

siemka jest możliwość jakoś zaintalowania Internet explorera po polsku?? bo mam po anigielsku a chciałbym miec go po polsku. czekam na odp obojętnie jaka wersja może być byle był PL

Jeśli jest to XP Prof. to jest jakiś pakiet lokalizacyjny języka polskiego - ale instalacja to jakiś horror.

Jeśli jest to XP Home edition to nie zainstalujesz NICZEGO w innej wersji językowej. Ja tak próbowałem zainstalować IE 7 PL na niemieckim XP HE. I lipa. NIE MOŻNA.

Na szczęście używam tylko Opery, a ten IE (potoczna nazwa Wielkie Nieporozumienie) używam tylko do aktualizacji XP i pobierania plików wymagających przejścia procedury WGA. Nie chę instalować dodatku do FF, przy Operze mój XP widnieje jako nielegalny (dlatego, że Opera nie obsługuje WGA :evil: )

jest to Windows xp media center

Posiadacze WinMCE, powinni zainstalować zwyczajnie angielską wersję przeglądarki IE7 (nie ma z tym jakichkolwiek problemów), a następnie dociągnąć z podanej niżej lokalizacji:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

polski pakiet językowy. Od tego momentu, IE7 powinien być “całkowicie” spolszczony. Pozdrawiam.

PS Pamiętaj o polskich ustawieniach lokalizacyjnych systemu.