Polskie znaki filmów divx na dvd

Chodzi mi o taki problem

Kupiłem sobie dvd z możliwością odtwarzania plików divx.

Puściłem sobie film i okazało się, że zamiast polskich znaków są symbole.

Jak nagrać film z kompa na płytę i zachować polskie znaki. Czy należy zrobić to specjalnym programem.

napisy do filmu samemu wklejałeś ? Czy już były ? Na kompie dobrze chodzi film ?

Na płytce mam standardowo nagrany film w formacie avi i napisy w pliku *.txt. Wkładam film doi dvd puszczam go, wszystko elegancko chodzi tylko napisy nie mają polskich znaków.

Nie wiem po prostu jak nagrywać te napisy z filmem żeby dvd czytało mi polskie napisy.

Nie wiem jakiego programu mam użyć żeby skleić film z napisami i nie jestem pewien czy po sklejeniu tego moje dvd będzie czytało te polskie znaki.

Jeśli połączysz napisy z filmem to bez problemu uzyskasz polskie “ogonki”. Poczytaj tu: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=1976

Po prostu twoje dvd nie obsługuje polskich znaków diakrytycznych, może w sieci zbajdziesz upgarade firmware do Twojego dvd dodające obsługę polskich znaków, jeżeli nie pozostaje ci integracja napisów z filmem. (przed zakupem trzeba czytać uważnie instrukcję obsługi :PPP )