Polskie znaki w nazwie profilu

Nie mam pojęcia czy coś pomieszałem, czy co. Otóż mój problem wygląda następująco: mam na komputerze dwa konta:

-Błażej(administrator)

-Internet(użytkownik)

I jak na moim koncie będę chciał w jakimkolwiek programie coś zapisać np. na pulpicie, w moich dokumentach i innych tego typu folderach, gdy zapiszę na pulpicie(jak tam zapiszę) nic się nie pojawia, żadnych nowych plików. Postanowiłem pogrzebać. I oto co wyszło: W C:/Documents and Settings został utworzony nowy folder o nazwie Blazej. Doszedłem do tego przez wyszukiwarkę. Dlaczego? Bo nawet po włączeniu pokazywania ukrytych plików i plików systemowych, nie ma tam tego folderu! A gdy wpiszę na pasku u góry: “C:/Documents and Settings/Blazej” ładuje się folder. I okazuje się że tam jest folder Pulpit i znajdują się tam wszystkie pliki które próbowałem zapisać. Przez to muszę zapisywać osobno pliki na jakmiś dysku i dopiero wtedy je przenosić. Czym to może być spowodowane? Czy mam zmienić nazwę profilu?

Drugie pytanie: Korzystam aktualnie z Opery(ale próbowałem na MF i IE i to samo) gdy pobieram plik i wybiorę Otwórz, ściąga się, ale jak się ściągnie wyskakuje: “Windows Instalator Error”. Próbowałem na wszystkich przeglądarkach. Tylko nie wiemco ma instalator do dokumentu worda czy pdf-a. Natomiast gdy ten sam plik ściągam na przykład na dysk E: normalnie się odpala.

Jeśli zapisujesz coś na Pulpicie z konta “Błażej”, zapisuje się na Twoim pulpicie, który zlokalizowany jest w folderze C:\Documents and Settings\Błażej[to jest Twoja nazwa uzytkownika]\Pulpit. Jeżeli korzystasz z konta “Internet”, pliki zapisują się w C:\Documents…\Internet\Pulpit.

Jest to normalne działanie systemu, które na celu ma zabezpieczenie danych użytkownika.

Coś mnie nie zrozumiałeś. Gdy wybieram zapisanie na pulpicie w jakimś programie, zapisuje się w C:…\Blazej\Pulpit a powinno w C:…\Błażej\Pulpit.

W taki sposób nie widzę na swoim pulpicie swoich plików. To napewno nie jest normalne działanie systemu. Wiem przecież że każdy profil ma swój folder i swój pulpit itp.