Polskie znaki

Jakis czas temu mialem troche problemow z komputerem i dzieki temu forum udalo mi sie je w wiekszosci usunac. Jednak niedawno pojawil sie nowy. Chodzi o niemozliwosc pisania polskich znakow. Zawsze moglem je stosowac az pewnego dnia cos stalo sie nie tak. Przy jakiekolwiek kombinacji np. “alt + c” nie pojawia sie polski znak a z glosnika wydobywa sie dzwiek jak przy jakims bledzie. Jest to wkurzajace i utrudnia pisanie jesli ktos czesto ma z nim kontakt i stara sie zachowac estetyke podczas rozmowy z internauta. Probowalem przestawiac jezyki z Polski(214) na Polski (jezyk programisty), ale to nic nie daje. Przyczyna na pewno nie lezy w klawiaturze, bo ta spisuje sie bez zarzutu przy pisaniu bez ogonkow a dzwiek wskazuje na to, ze koputer reaguje na probe napisania polskiego znaku. Jesli ktos potrafi mi pomoc bylbym wdzieczny.

Jaką masz karte graficzną?

Jeśli Ati Radeon i sterowniki Ait Catalyst, to to właśnie one są przyczyną niemożliwości pisania “ć”.

Jeśli masz jednak inny układ graficzny to spróbuj usunąć wszystkie języki pisania, oprócz polski (programisty).

Posiadam sterowniki ATI, ale problem nie tkwi tylko w “alt + c” bo ten rozwiazalem juz dawno temu w ustawieniach sterownikow. Chodzi o to, ze zadnego polskiego znaku nie moge napisac. Mam nadzieje, ze to usuniecie jezykow to rada kierowana wieloletnim doswiadczeniem i nie spowoduje zadnych skutkow ubocznych :stuck_out_tongue:

Ąśźżćółę itd. (Juz chyba wiadomo, ze problem rozwiązany, dziękuję pięknie GMajka12 :slight_smile: )