Poluzowana gumka na myszce... Serwis?

Cześć wam,

Ostatnio zauważyłem, że w myszce zaczęła mi się luzować gumka na rolce… Powoduje to przycięcia w scrollowaniu :confused: Czy można tę gumkę jakoś wymienić? Czy mam myszkę serwisować?? Jest to myszka Microsoft Mouse 4000… Jakaś straszna lipa jest ta seria myszkę… Mam już 2 czy 3 tej serii i były problemy właśnie z rolką… :confused:

Skoro masz kilka myszek z danej serii i w każdej jest ten sam problem, to chyba świadczy tylko o jednym - kupić coś innego :wink:

Nie sądzę by jakikolwiek serwis w ramach gwarancji wymieniał taki element, gdyż jest on ruchomy i ulega naturalnemu zużyciu, a że użyto materiału niskiej jakości no to j.w.

Cena ok stówy za myszkę do laptopa to trochę sporo… Biorąc po uwagę że pisze na niej “Microsoft”… Swoją pierwsza myszkę na PS2 kupiłem za 40 zl i jeszcze działa…

Mogę śmiało w ciemno strzelać, że jak oddasz ja na gwarancję i opiszesz swój problem to dostaniesz odpowiedź, że jest to część “ruchoma”, która ulega naturalnemu zużyciu. A jak wiadomo gwarancja takich części nie obejmuje. A co do przycięć w scrollowaniu jeżeli bardzo Cię to irytuje to możesz spróbować samemu rozwiązać ten problem z tym, że w tym momencie tracisz gwarancję.

spoko, już ściągnąłem tą gumę :smiley: