Poluzowana gumka na myszce... Serwis?

(k-9) #1

Cześć wam,

Ostatnio zauważyłem, że w myszce zaczęła mi się luzować gumka na rolce... Powoduje to przycięcia w scrollowaniu :confused: Czy można tę gumkę jakoś wymienić? Czy mam myszkę serwisować?? Jest to myszka Microsoft Mouse 4000... Jakaś straszna lipa jest ta seria myszkę... Mam już 2 czy 3 tej serii i były problemy właśnie z rolką... :confused:

(Xparanienormalnyx) #2

Skoro masz kilka myszek z danej serii i w każdej jest ten sam problem, to chyba świadczy tylko o jednym - kupić coś innego :wink:

Nie sądzę by jakikolwiek serwis w ramach gwarancji wymieniał taki element, gdyż jest on ruchomy i ulega naturalnemu zużyciu, a że użyto materiału niskiej jakości no to j.w.

(k-9) #3

Cena ok stówy za myszkę do laptopa to trochę sporo… Biorąc po uwagę że pisze na niej “Microsoft”… Swoją pierwsza myszkę na PS2 kupiłem za 40 zl i jeszcze działa…

(Michalpajak91) #4

Mogę śmiało w ciemno strzelać, że jak oddasz ja na gwarancję i opiszesz swój problem to dostaniesz odpowiedź, że jest to część “ruchoma”, która ulega naturalnemu zużyciu. A jak wiadomo gwarancja takich części nie obejmuje. A co do przycięć w scrollowaniu jeżeli bardzo Cię to irytuje to możesz spróbować samemu rozwiązać ten problem z tym, że w tym momencie tracisz gwarancję.

(k-9) #5

spoko, już ściągnąłem tą gumę :smiley: