Pomagam i chce pomóc

Dość…

Czemu za każdym razem gdy czytam temat o FF widzę komentarze “Opera rlx, FF śmierdzi”. Czemu gdy pojawai się temat dot. Linuksa powstają kolejne święte wojny “Windows vs Linux”. Czemu redaktorzy publikują taki komentarze?

Jeśli dostane odpowiednie prawa to moge nadzorowac komentarze i usuwac takie bzdury

Mówisz o forum czy o vortalu?

Na forum mamy Adminów i Moderatorów , którzy dbają o porządek.

A na Vortalu są Admini, którzy zatwierdzają komentarze…

Więc jak widzisz, są osoby, które to wszystko nadzorują :smiley:

mówi o vortalu bo tylko tam są komentarze ale swoja droga to kolega ma racje bo te komentarze czasem są tak beznadziejne że… :x

Widzę, że swoim myśleniem chciałbyś wprowadzić dyktaturę. :x

Chroń mnie Boże przed takimi nadzorcami. ![-o<

To co dla Ciebie jest bzdurą, dla kogoś innego jest istota rzeczy.

Nie na tym polega wolność słowa.

Każdy ma prawo zachwalać to co mu się najbardziej podoba i krytykować to co mu się nie podoba.

Administracja słusznie robi dając i kontrowersyjne komentarze.

Nie można ludziom zamykać ust tylko dlatego, że coś im się nie podoba i wyrażają to publicznie.

Adminstracja pilnuje by nie przekraczano granic niestosownego zachowania i pisania wulgarnych komentarzy.

:okulary:

Golden Finger pięknie napisał :wink: Nie musisz czytać tych komentarzy… Jak administracja będze potrzebowała pomocy to da znać :smiley: niebój się.

Nie ma potrzeby. :slight_smile:

E tam, czasem można się pośmiać jak ktoś rzuca tekstem nie popartym żadnym agrumentem, zwłaszcza jeżeli chodzi o kwestię że Win jest be :wink:

Piniol zaraz po obradach sejmu, jest to drugie moje ulubione miejsce, gdy mam zły dzień i chcę go sobie poprawić - a jako, że są wakacje i sejm odpoczywa…

Przyjeliśmy założnie, że nie publikujemy komentarzy wulgarnych, z serialami i typu “Linux rulez”, “super”, “IE do ****” czy “jeszcze nie ściągnałem, ale jak ściągnę to napisze coś o tym programie”.

Próby usuwania jakichkolwiek innych komentarzy, do razu wywołują lawinę komentarzy, że jesteśmy stronniczy, że boimy się prawdy o Windowsie i Linuksie i tym podobne bzdury.

Tak więc kwestia komentarzy pozostanie w niezmienionej postaci.

W regulaminie powinien być punkt “komentarze OT będą kasowane”!

to tylko 3 tematy… reszty nie chciałem przeglądać… Przecież to są kompletne bzdury!! Czytałem kiedyś komentarz zarzucający cenzurę w vortalu, ale o to pluja się tylko fanatycy softu… (IE/Opera/FF/Win/Linux/MSO itp) przecież to oni łamią regulamin - dlatego zostali ocenzurowani. Jest różnica między wolnością słowa a doprowdzaniem do świętych wojen.

Czasami można się z tego pośmiać ale gdy czasami czytam komentarze kretynów to krew mnie zalewa… :evil: Na dłuższą metę staje się to nudne… a czytanie takich bzdur utwierdza mnie w przekonaniu, że w tym kraju (niestety) durniów nie brakuje

Uważam, że kretyńskie komentarze, w tym również OT nie powinny być publikowane

no to przykro mi ale administracja widocznie tak nie u waża… jak będziesz miał własny vortal (ba nawet portal) to będziesz kasował :lol:

to nie miało być złośliwe

To chyba tych komentarzy nie czytałeś.

Dziwne, bo cały czas sietakie pojawiają.


EDIT:

Żeby nie być gołosłownym, pierwszy z brzegu cytat z komentarzy:

Jeżeli ktoś sobie rzyczy, to mogę więcej takich perełek w kilka minut znaleść.

Jak ktoś takie perełki napotka, to proszę o info na maila lub GG. Ktoś nie do końca przeczytał i zatwierdził. Jak coś takiego znajdę, to wyskoczy to z hukiem.

To chyba skrzynkę będziesz miał szybko zapchaną, bo komentarzy w tym stylu jest cała masa. Wystarczy poczytać komentarze do pierwszego z brzegu newsa który choćby ociera sie o tematykę zwiazaną z Windowsem czy Linuksem.

Przykłady: News o błędzie w Ubuntu, info o instalacji WinXP na Macku - to tylko te najświeższe.

Dajcie spokój.

Komentarze pod newsami świadczą tylko o inteligencji wystawiajacego :wink:

Czasami jest niezły kabaret, lepszy niz bash.org.pl

Już od dawna olewam z góry na dół, czasem lubie coś wtrącić dla podgrzania atmosfery (taka słabostka). :wink:

analogia tego zjawiska jest prosta:

do klubu gnoja nie wpuszczą bo nie ma dowodu że ma 18-lat

tu na forum komentarz może wystawić każdy, nawet 11-latek który zbyt inteligentny i obyty z zasadami nie jest.

Dla niego:

bunt to podstawa, argumenty w cholere, słowo NIE - rządzi.

wyrażam siebie, swoją niedojrzałość, głupote w komentarzu bo chcę być cool, “inni som głópi i w ogóle 3l0”

Proste? Ponarzekajmy dalej, zresztą nikt nie zmusza nas do wpisywania adresu http://www.dobreprogramy.pl