Pomarańczowe odznaczenia

Mam pytanie zawsze gdy wchodzę (przynajmniej jak wchodziłem) na forum to na pomarańczowo były oznaczane tamaty których nie widziałem od ostateniej wizyty.I w tym problem, że przed chwilą wchodzę na forum a takich odznaczeń nie ma;(.Zawsze mi takie coś pomagało w odnajdywaniu tematów a teraz nie ma i tak głupio jakoś.Informuje również, że jestem zalogowany (bo bez tego to nie działa). :slight_smile:

Nigdy nie ma czy poprostu używasz automatycznego logowania i nie wylogowujesz się przy wyłączeniu i wylogowało cie dzisiaj???

Nie wylogowało mnie (tamtego dnia) tylko używałem CCleaner i mi usuneło zapamiętane hasła.

Byłem już zalogowany i wszedłem w “Problemy” (koło tego działu kropka miała kolor pomarańczowy) no i klikając na ten dział byłem zalogowany ale gdy już byłem w dziale to byłem wylogowany :shock: i gdy się zalogowałem to już nie miałem (żadnego działu) na pomarańczowo.

Zawsze mi to pomagało a teraz to tak dziwnie wygląda. :slight_smile:

Pewnie korzystasz z opery :mrgreen:

Czasem pod nią tak się dziej :wink:

Wcale, że nie bo z Mozilli :stuck_out_tongue:

może i ciasteczka przy okazji? ;]

Tak chyba tak ale wcześniej wszystko było OK.

BTW:

Chociaż te problem są tylko po używaniu CCleaner możliwe, że to jest przyczyną :slight_smile:

po prostu ten program usuwa ci cookies, dlatego nie widzisz, które posty są nowe :slight_smile: