"Pomiędzy ale..." czy "pomiędzy, ale..."

Czyli po raz kolejny sam sobie zaprzeczasz :smiley:

Zdecyduj się. Słabo siedzisz w polskiej polityce, ale masz dużo do powiedzenia w tym temacie :smiley:

PS skoro już poruszamy tematy językowe, nie zaczyna się zdania od spójnika a.

To są ogólniki.
Konkretnie, które zdanie na to wskazuje?

Wyrwane z kontesktu.

Zgadzam się, mimo że też ten “doskonały” korektor nie wykrywa błędu,
a przecież to prosty algorytm. :grinning:

Dajmy temu tematowi zaschnąć. :grinning:

Otwieram, nowy ciekawszy…chyba

Przejrzyj swoje posty, bo nie chce mi się pokazywać czegoś, tylko dlatego, że tego chcesz.

Nie z kontekstu, tylko z Twojego postu.

To jest forum, które rządzi się swoimi prawami. Jeśli wątek ma umrzeć, umrze śmiercią naturalną :wink:

test

W kilku postach sam to udowadniasz i pokazuję Ci to wyraźnie. Skoro tego nie widzisz, Twój problem. Szkoda mojego czasu.

[quote=“sexy69bis, post:85, topic:605189, full:true”] [quote=“roobal, post:28, topic:605189”]
Piszę z telefonu, wzrok już nie ten i czasami przeoczę brak polskich “krzaczków”.

roobal:

Przejrzyj swoje posty, bo nie chce mi się pokazywać czegoś, tylko dlatego, że tego chcesz.

Poszukaj złodzieja, a my go zamkniemy. Znam to.

roobal:

Nie z kontekstu, tylko z Twojego postu.

“Nie z kontekstu, tylko z Internetu”, tak będzie już pewniej.

Jeśli ktoś już chce komuś dowalić, to powinien być konsekwentny do końca
i wyłożyć kawę na ławę.

Skoro (wg Ciebie) 2 razy już coś źle zrobiłem,
to albo tego nie jestem świadomy, albo jest to nieprawdą.

Jak bym chciał dowalać…

A [quote=“roobal, post:28, topic:605189”]
Piszę z telefonu, wzrok już nie ten i czasami przeoczę brak polskich “krzaczków”.
[/quote]

…to np. bym napisał, że spojnik było pisane 5 razy (czasami?).
Niektóre zostały w międzyczasie poprawione.
[/quote]

Od kiedy wyraz “czasami” jest spojnikiem? Od kiedy użycie spójnika 5 razy jest błędem?

Tego postu nie ma… odśwież stronę.

W Internecie nic nie ginie. Discourse wyświetla w czasie rzeczywistym, nie trzeba odświeżać.

Ale tego nikt nie odczyta, bo nie ma.:grinning:

Tak właśnie wygląda dyskusja z Tobą. Walniesz coś, a potem się z tego wycofujesz jak tchórz. I nie chodziło o dowalenie Tobie, zwracając Ci uwagę na błędy, lecz o to, abyś nie musiał zakładać miliona wątków na forum z pytaniem “jak to prawidłowo się pisze”.

[/quote]
Od kiedy wyraz “czasami” jest spojnikiem? Od kiedy użycie spójnika 5 razy jest błędem?

napisałem: było pisane 5 razy (czasami?)
Ja to odczytuję jako pytanie czy: 5 razy to jeszcze czasami,
a nie, że “czasami” jest spojnikiem.

Mam Cię…
A to mnie się zarzuca “nie potrafisz czytać ze zrozumieniem”

Nie przesadzaj… nie… spójnika tylko spojnika.
Jeśli już posuwasz się do tego, że tam gdzie możesz poprawiasz błędy
a później zadajesz takie pytania… to zakończmy tę dyskusję.

określenia typu: zakładać miliona wątków, zawsze, ciągle* to nie wróży nic dobrego.

PS: Wycofałem wpis z kilku powodów:
Nie wyświetliło mnie prawidłowo “quote”

Piszę z telefonu, wzrok już nie ten i czasami przeoczę brak polskich “krzaczków”.
Usunąłem Piszę z telefonu, wzrok już nie ten(bo i po co, wszyscy muszą o tym wiedzieć)
ale tamtej odpowiedzi nie wstawię, ponieważ to wszystko zmierza to w złym kierunku.

Odpuść sobie, przecież “Szkoda Ci czasu.”

Nawet jeśli, to wyjaśnij mi gdzie tu jest błąd?

Dziwny jesteś. Nie masz przypadkiem, jak to napisałeś w innym poście, gumowych papierów?

Tak w ogóle do czego prowadzi ta dyskusja?

Jeśli już masz taką silną potrzebę wiedzieć, to nie poprawiam postów po fakcie, lecz poprawiam je, gdy sam zauważę błąd, czytaj robię to na bieżąco. Zdarza mi się pisać post kilka minut, bo sam znajduję swoje błędy, a te które przeoczę przed opublikowaniem postu, poprawiam za chwilę.

I jeszcze jedno, to forum, tu dopuszczalne jest pisanie bez polskich liter. W związku z tym spojnik znaczyło spójnik. Powiem tylko tyle, przypierdalasz się o coś co jest normalne w Internecie, pienisz się ch u j wie o co, bo ktoś Ci raz zwrócił na coś uwagę.

1 polubienie

wygrałeś
wyłączam się.

Ja też.

This topic was automatically opened after 37 hours.

To fajnie czy źle. Wszystkie nieuki tu się zlezą.

Gdzieś czytałem tylko nie wiem gdzie:
Tu piszemy poprawną polszczyzną, może to na mądrzejszym forum.
A wiecie to nie głupi pomysł, można to potraktować jak sitko.

Taka decyzja właścicieli. Pisane bez polskich liter jest dopuszczalne.

Sam staram się pisać poprawnie, ale na mobilce czasami przeoczy się błąd. Myślę, że większość przymyka na to oko, gdy w jednym czy dwóch wyrazach ktoś napisze bez polskich liter. Co innego, gdy ktoś w ogóle nie używa polskich znaków.

Jednak jak pisałem, jest nawet i to dopuszczalne. Od pewnego czasu stanowi to też normę.

Może szeryf woli mniej rozgarniętych tu na forum.