Pomieszane litery

problem jest taki, wciskajac niektore klawisze na klawiaturze wyskakuja inne znaki niz te ktore powinny wyjsc lub inne bardziej zlozone

przyk;'ad;'1 pomozcie1 gbo1 z1 taka1 k;lĄawiatura1 oszalĄejhe!

Spróbój wcisnąć razem shift+ctrl powinno pomódz :smiley:

ctrl i szift pomagaja ale przy z y, a to jest bardziej skomplikowane

Dodane 06.11.2010 (So) 21:08

Język mam polski programistyczny, ale zauwazylem dziwna rzecz:

na poczatku mialem problem z gbhn kazda z tych liter sie mieszala, w tym strzalka w prawo, pozniej byl problem wiekszy gdzie mieszaly sie litery gbhnfzy/ menu start i strzalka w prawo a teraz jest tylko problem z literą Gie i Ha, dzisiaj podlala mi sie lekko klawiatura, mozliwe ze to od tego? Bo teraz jak pisze g, to czasami wyskakuje b a czasami nie. Jakies małe zwarcie?

A moje pytanie zacznę od tego. Posiadasz Laptopa czy Komputer Stacjonarny?

Jeśli laptopa to czy go rozkręcałeś?

Takie pytania stąd, bo ja rozbierałem mojego laptopa, czyściłem i musiałem lutować go w środku (padł opornik i laptop się nie ładował), po skręceniu miałem podobne rzeczy, każdy klawisz odpowiadał innemu i w ogóle, nie mogłem nic robić. ;/

Wkurzyłem się, że padł laptop, odłożyłem go w szafe, po miesiącu znalazłem trochę czasu i postanowiłem go wyciągnąć, klawisze nadal były “poprzestawiane”, nie mogłem nawet w BIOS wejść. Postanowiłem go rozkręcić ponownie.

Okazało się, że taśma która idzie z klawiatury do płyty głównej była przy płycie lekko lewą stroną nie dociśnięta. :stuck_out_tongue: Tylko to było powodem takiego zachowania.

Więc jeśli masz laptopa i w nim grzebałeś - sprawdź taśmę łączącą klawiaturę z płytką.