Pominięcie weryfikacji wieku w Google Play

Witam, mam pytanie dotyczące weryfikacji wieku w Google Play - gdy chcemy pobrać jakąś aplikację i jest oznaczona 18+ i klikniemy „zainstaluj” wyskoczy nam wtedy okienko że musimy zweryfikować nasz wiek. Przechodząc na link który podaje Google mamy możliwość dodania karty do konta lub wysłanie jakiś dokumentów potwierdzających że mamy ukończony wymagany wiek. W mojej sytuacji gdy dodaje kartę wyskakuje jakiś dziwny błąd „Za tę usługę nie można zapłacić kartą debetową” a wysyłać dowodu nie widzi mi się za bardzo dlatego tworzę ten temat aby poprosić kogoś o odpowiedź czy można jakoś to ominąć? Najprostszą drogą można pomyśleć jest pobranie aplikacji z innej strony niż Google Play jednak ja chcę jednak żeby ta aplikacja była pobrana bezpośrednio z Google Play. Jeśli ktoś nie wie jak można tego dokonać to chociaż może jakieś rady z tą kartą czemu mi ją odrzucają?

Wymagana jest karta kredytowa.
Poczytaj:
Aktualizowanie konta, by spełniało wymagania dotyczące wieku - Konto Google - Pomoc

Debetowe też przechodzą do np. YouTube. Wtedy jeszcze nie miałem kart kredytowych powiązanych w Google Wallet (Google Pay jako nazwa przechodzi do lamusa jak próba z Android Pay).

Moje główne konto play jest raczej spalone do testów, bo mam podpiętą wirtualną dawną kartę kredytową Allegro, która teraz jest po prostu 29 dniowym zbiornikiem na dowolne zakupy do jej obecnego limitu, tak by nie uruchomić spłacania z oprocentowaniem 8% (być może i Curve to wirtualna karta kredytowa (łącząca inne karty) - wtedy to Zen i Revolut pewnie robią podobnie zamiast iść w debetowki) jak i weryfikację płatności za pomocą aplikacji banku (jak to nie 3d secure tylko).


Jak gra jest darmowa to może jest w Amazon Store / APK Pure…

To napisz do Googla, bo wyraźnie zapomniał o tym. Reszta to „urzekła mnie Twoja historia”

Potwierdzam że przechodzi u kumpla zadziałała wirtualna debetowa z revolut u mnie jednak nie … Jestem zielony co do kart kredytowych ale czy jest jakaś możliwość otrzymania wirtualnej karty kredytowej aby posłużyła mi tylko do tej weryfikacji a koszty były zerowe/minimalne?

Curve też jest debetowa, więc trzeba by zobaczyć czy Twisto, chociaż to pewnie kolejna debetowa nawet po pławnym odblokowaniu dodania jej do Google Play (Twisto wymaga przy darmowej wypełniania formularzy stron od zera jak ich system nie umie zapisać karty).

Niby darmowe ma Citibank i Pekao. Inne mają opłatę 5-10 zł miesięcznie jak jej nie użyjesz. Jedynie raczej rankingi nie poruszają kwestii wycofania się z takiej karty w 1-60 dni od otrzymania.

1 polubienie