Pomoc dotycząca Androida oraz LG-P350

Od kilku dni mam LG-P350 i chciałem się zapytać czy da sie tak zrobić żeby w menu głównym był folder karta pamięci lub menedżer plików?

Albo jak sie dostać do folderów które mam na karcie pamięci które sam utworzyłem?

Wiem ze mój kolega ma folder karta pamięci na Samsungu Galaxy Ace . A w tym lg nie ma czy jest taka mozliwośc zeby jakoś utworzyć ten folder ?

I jeszcze jedno pytanie jestem mało doświadczony na Androidach mógł ktos mi wyjaśnic jak można zainstalowac instalki które wrzuce na telefon, bo wrzuciłem instalki przez kabel USB i nie miałem zadnego dostepu do tej instalki ani do widoku folderów karty pamięci.

Prosze o pomoc :d

żeby przeglądać pliki na karcie musisz zainstalować dowolny menadżer plików w android market wpisujesz explorer i wybierasz jakiś darmowy (ja korzystam z es file explorer )

Co do pierwszego Ci nie pomogę bo mam inny tel.

Co do drugiego to, wyłcz “transfer danych”, wejdź przez wifi na “Android market” i sciągnij jakiegoś menadżera plików, i w menadżerze klikasz na instalkę. ja z kolei używam “menadżer plików” (f-my Rhythm Software) jest po polsku.

Dzieki za pomoc ;D Pozdrawiam