Pomoc dotycząca Gadu Gadu

Witam.Czy da się zorbić tak, żeby mieć pewną osobę na liście kontaktów a żeby ona nie widziała twojego statusu. Zebym był zawsze dla niej niedostępny. Pozdrawiam i proszę o pomoc,bo we wtorek wyjeżdżam.

Z tego co wiem tak się nie da, tzn. ta osoba by musiała Ciebie zablokować. Jeśli chcesz żeby ktoś do Ciebie nie pisał kliknij prawym przyciskiem myszy na danego użytkownika w oknie głównym gg i zablokuj i potwierdź klikając tak.

O tym wiem, ale żeby ta osoba o tym nie wiedziała, że nie chce z nią rozmiawiamć

ja bym zrobił tak, że powiedziałbym tej osobie że nie chce z nią gadać (ale łagodnie żeby się nie obraziła), a jakby pisała ta osoba do mnie to w tedy bym zablokował. Jedynym wyjściem pozostaje mieć status “niewidoczny”

Hmmm. Pamiętam, że jak korzystałem z komunikatora Miranda IM, to tam miałem taką opcję ;| Ale nie wiem czy to było wbudowane czy to była jakaś wtyczka (a wtyczek do tego jest masa, więc ciężko będzie znaleść, ale było)

hartin ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Usuwasz te osobe z listy kontaktow i w gadu-gadu zaznaczasz opcje " Pokazuj status tylko znajomym"

Pozdrawiam :slight_smile:

GG > klikasz na dany Kontakt > edytujesz i zaznaczasz opcję Ukrywaj przy opcji “tylko dla znajomych”.