POMOC dziwny błąd... pasek poziomy forum SMF

Witam i potrzebuję pomocy dzisiaj rano wstałem i weszlem na moje forum i bylo wszystko ok a teraz jakaś lipa wchodzę i widzę u góry jakiś szary pasek poziomy we wszystkich stylach jest tak samo mam tez taka mini stronke prywatna na tym serwerze i jest tez pasek tak jak na forum…

Oto link zebyscie zobaczyli:

http://allegroaukcje.info/

Co jest tego przyczyną pisałem do adminów serwera ale nie jest to wina serwera tak mi napisali… Co to może być macie jakieś pomysły jak się tego pozbyć?

Doczepiony i ukryty

trojan-stronie-t338052.html

Wszystkim webmasterom polecam jak najszybsze usuwanie doczepionych ramek, póki Google nie oflaguje strony jako ‘szkodliwą’.

fajnie ale jak to szybko usunąć jedno iframe znalazłem i usunąłem ale nadal jest ten problem… reszty nie mogę znaleźć. Co to jest wogole ten terminal linux co pisales?

Linux, terminal:

http://pl.wikibooks.org/wiki/Linux/Definicje/Terminal

Szybko się da tylko odtworzyć z backupu. Zrobiłeś wszystko co napisałem? Infekcja prawdopodobnie leży po twojej stronie. Tzn. nieaktualne oprogramowanie, zawirusowany komputer, niezabezpieczone zapamiętane hasło w kliencie FTP, używanie TC w wersji < 7.5 (częste źródło ataków) itd…

btw: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wiersz_polece%C5%84

A może się to badziewie jakoś zapisać w bazie danych forum?

Nie, podejrzane są tylko pliki .js , .php , .aspx i .html .

OK wielkie dzięki Ci za pomoc (szybką i profesjonalną) otóż zalogowałem się na moje konto hostingowe i zobaczylem ze jakis 3 tyg temu robilem backup i go teraz przywróciłem i wszystko gra jak należy… Czy to wszystko co jest do zrobienia? Wiem skąd to badziewie się wzieło bo dziś rano wyleciał mi na pulpicie jakiś adware cos UWAGA na czerwono (na tapecie) wiec zainstalowalem odpowedni program i go usunalem.

O powodach infekcji już pisałem. W twoim przypadku jak piszesz powodem był jakiś adware. Komputer przy pomocy którego łączysz się z FTP musi być ‘pewny’. Zaktualizuj skrypt forum, zmień hasło do FTP i sprawdź czy nie używasz niebezpiecznego klienta FTP.

Kurde Ci powiem ze nie mineło jakieś 10min i znowu mi doczepiło ramki ale znowu przywrocilem backup znaja zycie za 10 min bedzie to samo…

Co teraz moze byc tego przyczyna?