Pomoc i obsługa techniczna


(Paulina To Ja) #1

odrazu zaznaczam że ja jestem kompletną idiotką i tłukiem. co chwila coś psuje (24 godziny Visty- nic nie działa :shock: ). chciałabym mieć tą ******* pomoc i obsługę techniczną wrazie jak coś kompletnie zepsuje i nie będę wiedzieć co dalej. no ale musiałam sobie posuć nawet pomoc! kiedy na to wchodzę wyświetla mi się tylko taki niesformatowany tekst (bez linków) i w dodatku zamiast polskich znaków są tylko wygibasy. no i oczywiście nie mogę nic wyszukać... błagam was co ja mam zrobić?? !!


(Briho) #2

Jeśli napiszesz jaśniej, to może ktoś Ci pomoże, bo ja akurat kompletnie nie rozumiem w czym tkwi problem.


(Kriss Hietala) #3

DOmyślam się że blędy przy wyświetlaniu windowsowej pomocy? Ja niestety niewiele wiem, bo jade na En Viście i problemów z Unicode nie mam :smiley:


(Paulina To Ja) #4

hmm... dokładny problem... nie znam żadnych takich... komputerowych terminów (co to jest Unicode? :shock:) no poprostu- wyświetla mi się tylko coś takiego:

"To jest tabela łączy umożliwiająca uzyskanie dodatkowych informacji o systemie Windows oraz zawierająca łącza do obsługi technicznej online i innych"

czyli nie ma polskich znaków. w dodatku na nic nie mogę kliknąć żeby przejść do danego tematu np. podstawowe informacje o systemi windows i inne takie. a już przedtem tam byłam i wiem że to możliwe :mrgreen:

a jak chce coś wyszukać to pisze tylko:

"Nie można odnaleźć tematu Pomocy

This content under construction

Nie można pobrać żądanego tematu."

no i tyle nie wiem co jeszcze mogę napisać... nie mam zielonego pojęcia skąd to się wzięło i skąd wogóle on bierze tą całą pomoc... z neta czy... już gdzieś to tam ma... ja jestem kretynka!! no błagam! nie wiem gdzie jest przywracanie systemu... :cry: