POMOC LENOVO G550 Format

Witam wszystkich. Odrazy przejde do sedna sprawy.

Około tygodnia temu z laptopa(LENOVO g550) zniknął mi dysk lokalny D, ogólnie nie przejmowałbym się tym gdyby nie to że od wczoraj żyję z nadzieją że uda mi się sformatować komputer bo ogólnie jest już zasyfiony. Co ciekawe przy zakupie nie dostałem ani jednej płytki ( windows czy sterowniki) windows ponoć jest na ukrytej partycji i to pytanie numer

  1. gdzie jest ta ukryta partycja i jak się na nią dostać.

a sterowniki są na dysku lokalnym D w folderze divers stąd pyt. nr 2

  1. Jak mógłbym odzyskać Choć ten jeden folder divers ze sterownikami

Bardzo proszę o pomoc…:slight_smile:

Pozdrawiam

Przeczytaj instrukcję obsługi dołączoną do laptopa.

Gów… tam pisze na ten temat

images?q=tbn:ANd9GcQi2InI5IWxf6rW4_3XH4Ro7CjyqllCwAIl3zTXultX1fpsCZmA9Q

Użyj przycisku One Key Rescue System

:roll:

Ale to i tak mało niech się wypowiadają osoby co mają coś mądrego do powiedzenia bo samo użycie tego przycisku to nie wszystko :wink:

No, nie wszystko. Później trzeba czytać ze zrozumieniem to co się wyświetla na ekranie.

Dokładnie, jeśli sam nie potrafisz to może trzeba poprosić kogoś kto by Ci to zrobił. Tym bardziej jak nie posiadasz abslolutnie żadnej wiedzy w tym temacie, możesz pousuwać sobie partycje na których możesz mieć dane, poza tym warto przeprowadzić konserwacje pousuwać to co nie potrzebne zdefragmentować dyski i w razie potrzeby przeskanować go od wirusów itp… No chyba że system jest w tak tragicznym stanie że coś w nim nie działa i się z tym nic nie da zrobić. Ale jeśli się uparłeś na formata to na pewno z rescue disk tylko, albo potrzebne dane przenieść na jakiś dysk zewnętrzny usunąć wszystkie partycje i zbudować od nowa partycje i zainstalować jak należy. Pozdrawiam