Pomoc po włamaniu w Joomla

Witam,

Miałem włamanie na Picassa gdzie trzymałem fotki i dokumenty na stronę Przedszkola. Ktoś usunął mi to konto i wszystkie fotki w galerii Phoca były nieaktualne, poradziłem sobie bo miałem kopie na innym serwerze, problem polega teraz na tym że mam menu o nazwie “Do Pobrania” w którym były odnośniki do dokumentów Przedszkola które było można pobrać, nie stety linki są nieaktualne, a ja nie pamiętam jak się dostać do tego menu w panelu, ponieważ dawno tam nic nie dodawałem i nie zmieniałem, jeżeli ktoś mógłby mi pomóc najlepiej w pokazaniu jak to znaleźć i żebym mógł to zobaczyć np przes Skypę, będę wdzięczny, utworze oczywiście konto Admina dla tej osoby. Bardzo proszę o pomoc.

screenshot1vl.jpg

Możesz zobaczyć na FTPie czy ich nie ma. Jeśli tam poszły to nic nie zrobisz, chyba że odtworzenie z kopii zapasowej serwera.

Następnym razem dawaj bezpieczniejsze hasła do FTPa, bazy i panelu, nie trzymaj ich niezabezpieczonych na kompie.

Albo nie zrozumiałeś mojego posta, albo nie doczytałeś, mam problem ze znalezieniem tego menu na belce w panelu administracyjnym i z nieaktywnymi linkami w nim.

musisz zalogować się na FTP, i cofnąć stronę o 1dzień lub 1 tydzień, powinno pomóc, czytaj więcej obsługa serwera FTP program np. FilleZilla.