Pomoc przy identyfikacji karty graficznej


(Onegumas) #1

Witam,

kupiłem taką http://allegro.pl/item772270133.html kartę, ale nie miałem jeszcze okazji jej sprawdzić. Czy może ktoś kojarzy co to za model i może podać mi jakieś szczegóły odnośnie jej? Google nic mi nie mówi na temat radeon 4650 128 mb i o takim jej wyglądzie.


(pycia14) #2

O jakie szczegóły chodzi?Ta karta to nic specjalnego.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1097967.html


(Michal 33217) #3

http://www.komputronik.pl/index.php/sea ... ategory/1/ szukaj chlopcze swojego modelu (jezeli jest) :slight_smile: :slight_smile: i sie dowiesz o szczegolach ..


(-Cichy-) #4

Jeżeli zdjęcia przedstawiają rzeczywiście kartę którą kupiłeś, to gratulujemy zakupu Radeona 9600XT :x


(skrzek) #5

dokładnie...

napis na płytce r96xtl/se wrzucasz w google i masz:

http://www.google.pl/search?hl=pl&sourc ... =&aq=f&oq=

według wpisów radek 9600xt


(Michal 33217) #6

jedyne co ja ci poradze to zglosic mozesz to do allegro jezeli to kupiles niedawno i podac ze ktos wystawil towar niezgodny z jego opisem .. tyle co mozesz zrobic ^^ 40zl czy 50zl to nie pieniadze za karte ale zawsze mozesz sprobowac :slight_smile: krotko mowiac " ktos cie zrobil w balona " i sam nie umiesz kupowac jezeli nie zapoznales sie z towarem ..


(Agatonster) #7

onegumas ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Extremeze) #8

Mam podobną (inną rewizję) i czasami nie jest to nawet Radeon 9600 lecz 9550. Procesor graficzny jaki tam siedzi to RV350, czyli albo Radek 9550 albo okrojony 9600 (czyli nie XT!, bo wersja XT ma RV360)


(Onegumas) #9

Faktycznie, to jest ten model, nie wiem dlaczego nie mogłem znaleźć w google... Dziękuję za pomoc :slight_smile:


(Gural7) #10

GPU-Z ,jest taki program ,zidentyfikuje każdą karte graficzną


(skrzek) #11

ale przeczytaj temat i dopiero pisz...

program, który zaproponowałeś jest ok - ale raczej nie poradzi sobie z identyfikacją karty graficznej ze zdjęcia??? chyba że go aż tak usprawnili :wink:


(Gural7) #12

no dobra nie na temat ale jak wół na zdjęciach widać że to radeon 9600 xt ,nawet na karcie pisze R96XT,koleś cię zrobił w balona,a mi tu śmierdzi zmianą nazwy w programie RABIT,dlatego w systemie możesz mieć problem,dlatego ta karta będzie źle wyświetlana nazwa ,ale faktu nie zmienia że to radek 9600 xt


(Onegumas) #13

Dzięki za pomoc. GPU-Z widzi kartę prawidłowo jako9600 XT 128/64bit. Nie jest to faktycznie karta jak w opisie z allegro ale uwzględniając dorzucony rami i to że nie gram w gry na komputerze z AGP tylko takim jak w opisie to wystarczy mi karta na pasywnym. Zawsze w szafce mam 9800 Pro :slight_smile: