Pomoc przy pożyczce

A jakie macie zdanie o tak zwanych darmowych pożyczkach?Ściema czy rzeczywiście nie ma tam opłat?

Nie ma czegoś takiego jak “darmowe pożyczki”.

1 polubienie

Gość nabija sobie posty, aby konto wyglądało naturalnie, a chodzi o tworzenie linków.

darmowe pożyczki nie istnieją , to tylko reklama mająca zwrócić naszą uwagę , wszelkie pożyczki za zero zł. mają ukryte opłaty wiem bo kiedyś sam się w to “wkopałem”

A mi to się płakać chce jak czytam że w kraju Unii Europejskiej, w XXI wieku, w demokracji - trzeba brać pożyczki na kwotę 200 euro z hakiem które na zachodzie zarabiasz w 3 dni (lakiernik).
Śmiech na sali ta cała Polska. Wyć się chce jak widzisz że starsi ludzie biorą na raty pralki, lodówki czy też segment do pokoju bo za gotówkę nie mają. I wieź tu teraz będąc młodym inwestuj własnym garbem w ten syf tylko po to by po 50-tce latać i pożyczać 1000zł które szwab wydaje z renty tygodniowo w warzywniaku na marchewki i sałatę. Masakra prawdziwa. Jak długo będziemy jeszcze narodem trzeciego świata…?
Kapuję - 10000zł czy 25000zł no ale drobnica 1000zł… to już naprawdę szok!
Najgorsze jest to że zarobić w tym nedzarniku 1000zł jest cieżko a po chwili zdajemy sobie sprawę że te 1000 nie ma wartości. Niemiecki rencista mający 780 ojro na miesiąc (znam kilku takich) kupuje laptopa, lodówkę i tanią pralkę na raz - jednym machem z Aldiego z wyprzedaży i to z jednej renciny! A u nas?
Najtańszy laptop 1200zł, lodówka 1300zł, pralka 650zł. 3250zł i teraz moja teściowa rencistka (670zł) ciułała by ile miechów? Sąsiad (58lat) poszedł na ciecia na parking strzeżony w W-wie. Wiecie ile dostał?
6zł/h

Oj jak ja Bogu dziękuję że najmuję chatę i nie dałem się wydymkać na te franki od Szwajcarów. Oj jak ja Bozi dziękuję że uciułałem co trzeba, english i deutsch opanowałem, że porobiłem kursy i szkolenia na wózki, suwnice, dźwigi, koparki, ładowarki, prawko C+E+D i niedługo spadam. Cieszę się bo inaczej miał bym teraz ratę na 2000zł, czynsz na 700zł, za wodę pewnie i ze 21zł za metr, prąd w cenie prądu z Anglii, gaz w cenie gazu ze Szwajcarii i wypłatę taką jak mam czyli 2200zł. Normalnie zęby w ścianę!

Wracając do tematu pożyczek. Szukam, szukam i znaleźć nie mogę ale było o tym baaardzo głośno. Jakieś 3,4 lata temu na Allegro jakaś młoda matka zapodała aukcję. W aukcji opisała całą swoją sytuację i że ma problem finansowy. Potrzebowała właśnie 1000zł na okres 2 miesięcy - zapodała że odda 1200zł z dwóch miesięcznych ratach. Głośno było o tym nawet na wewnętrznym forum allegro. Na aukcji zamieściła kartkę świąteczną że ją wypożycza na okres 2 miesięcy za kwotę kup teraz 1000zł. Po dwóch miesiącach zwraca 1200zł. I wiecie że jej to przeszło!? Znalazła się masa osób która chciała pomóc i w końcu ktoś kliknął KT. Po 2 miesiącach oddała kasiorkę i sobie pozytywy wystawili. Historia dziwna ale prawdziwa.

Wszystko jest w regulaminie. Nie musisz się martwić o takie firmy. Na pewno na takich pożyczkach nie tracą. Jest to po prostu forma promocji dla klienta. Po to aby przekonać go do swojej oferty . Taka osoba być może w przyszłości zechce z niej ponownie skorzystac. Tym razem płacąc normalnie.
O tutaj na przykład nie ma żadnej ściemy:
https://www.smartpozyczka.pl/
W informacjach o udzieleniu pożyczki nie ma oprocentowania ani prowizji.

Masz działalność? Jak nie to zakładaj o ile to co robisz da się sprzedać.
Bierzesz linię z Idei, 50 000 zł za 0 zł i 4,99% od wykorzystanych środków (bez żadnych dodatków).
Więc jak weźmiesz 50 000 zł to płacisz jakieś 208 zł / m-c.
Trzeba tylko przez pół roku opłacać ZUS i US, przy minimalnym obrocie 25 000 zł / m-c.

Na moje oko najsensowniejszym działaniem w tym zakresie będzie po prostu dopytanie się albo u doradcy. Albo po prostu na forum kredytowym ( polecalbym raczej to ponieważ niewielu jest doradców finansowych , którzy stacjonarnie udzielają porad w zakresie pożyczek typu chwilowki - w sieci za to mozna ich znaleźć).
Na tej stronie jest spore forum o chwilówkach:

Myślę,że nie będzie problemu ze skontaktowaniem sie z kimś ogarnietym w temacie. Można sobie równiez poczytać opinie.