Pomoc przy pożyczce

Siema. Mam problem. Od jakiegoś czasu u mnie w domu na piętrze było strasznie zimno. Ostatnio spadł śnieg i wreszcie udało mi się ustalić dla czego. Z niewiadomych przyczyn mam w dachu dziurę wielkości prawie metra. Nie mam pojęcia co spowodowało takie uszkodzenie dachu i nie obchodzi mnie to zbytnio. Muszę teraz w miarę szybko zorganizować jakąś kasę albo zapłacę krocie za ogrzewanie a do tego będzie mi rodzinka marzła :confused: Potrzebuję jakiejś chwilówki czy czegoś takiego tylko bez żadnych haczyków żeby móc to zreperować. Naprawa wyniesie mi trochę ponad 1000zł. W przyszłym miesiącu miałbym tą kasę ale nie teraz niedługo po świętach opłatach i inncyh większych wydatkach =.= Skąd mógłbym coś takiego uzyskać? :confused:

Żadne chwilówki. To są złodzieje i bandyci (tak słyszałem :D).

1000 zł to nie są aż tak duże pieniądze. Najszybciej pewnie dostaniesz taka pożyczkę w banku gdzie masz konto.

Najlepiej i najbezpieczniej pożyczyć chyba w Prowidencie , Visusie lub Wonga … 

Co Ty gościu radzisz ?
baseballowymi jak do mojego znajomego  :(

jw

 

Proponuję pożyczkę na pół roku lub rok aby nie płacić dużo odsetek np. w PKO, Santander,

Chyba że ktoś z rodziny miałby pożyczyć.

No kwestia wygląda tak że za miesiąc będę miał kasę za ostatnie zlecenie. Słyszałem że w niektórych miejscach jest tak że jak bierzesz coś takiego pierwszy raz to zwracasz tyle ile wziąłeś i cię nie naliczają… tylko pytanie gdzie tak jest?

Na reklamie :P 

 

A trochę samodzielności nie wykażesz?

https://sowafinansowa.pl/

Nie ma co kombinować.

  1. Jeśli masz możliwość, to pożycz od kogoś z rodziny lub znajomych.

  2. Spytaj się u siebie w banku, jakie miałbyś oprocentowanie przy pożyczce u nich.

  3. Czysto teoretycznie - jeśli pracujesz, możesz poprosić pracodawcę o wcześniejszą wypłatę lub mini-pożyczkę.

  4. Nie baw się absolutnie w chwilówki lub ogłoszenia ze słupów, bo co tu wiele pisać … będziesz żałował.

Dokładnie - nawet jakby sie okazało, ż enie ma haczyków, to wystarczy, że ci sie spóźnią z zapłata za to zlecenie i jesteś umoczony. Pożyczka w standardowym banku, albo karta kredytowa. 

No zobaczymy co z tego wyniknie. Sprawdziłem sobie te porównywarki i wziąłem już coś co mi w sowie podpowiadało. Jak rozmawiałem z przedstawicielem to ogólnie jak się w terminie spłaci to jest 0 odsetek więc będzie gitara. Dach już mi robią kasa będzie na czas więc też nie będzie problemu ze spłatą więc ogólnie jestem zadowolony. Oczywiście nie polecam nikomu zaciągania takich pożyczek bo to rzeczywiście więcej nerwów niż sprawa jest tego warta ale jeśli nie masz innego wyjścia to na szybko da radę.

BTW: wolę taką pożyczkę niż robić interesy z rodzinką :stuck_out_tongue:

Pokombinuj może ktoś z rodziny jednak pomoże. Tu jak znów spotka Cię jakaś sytuacja losowa i nie będziesz miał możliwości spłaty to wtedy zaczną się problemy.

każda pożyczka czy brana w banku czy w chwilówkach nie spłacana grozi konsekwencjami.

Znajomy brał w Wonga i spłacił w terminie i nie narzekał na jakieś duże koszta. 

No to rozumiem ale znalazłem tak że mnie niczym nie obciążą i co wziąłem to oddam tylko tyle że muszę się trzymać terminu bo jak oleję to mnie dojadą odsetkami jak to zwykle w takich lichwach jest. Ale no cóż… życie życie życie. A od rodziny nie chcę niczego brać bo oni gorsi od tych “ruskich z kijami” co nagabują na spłaty :stuck_out_tongue:

Bardziej żenującej historii dawno nie czytałem :slight_smile:

ŻŻP (żenujący żart prowadzącego) Ale nie wiem co jest tak żenującego w mojej historii. Po prostu miałem pecha i tyle a z rodzinką wole nie mieć nic wspólnego bo (serio) są gorsi od najgorszych lichwiarzy… :stuck_out_tongue:

Tak to najprawdziwsza prawda .

Zgadzam się z tym ale nic na to czasem nie da się poradzić. Jak człowieka życie przyciśnie i zrobi to z głową jak ja to przynajmniej go nie wydymają… tylko trzeba myśleć… skorzystałem z sowy popatrzyłem co jest dostępne wczytałem się potem w warunki umowy i jest gitara teraz tylko przypilnować żeby spłacić i mam z bani :stuck_out_tongue: