Pomoc przy Rainmeter

Witam.

Przeglądając Sieć znalazłem taki oto screen:

http://img196.imageshack.us/img196/7267/lixon.jpg

Autorem jest Gal Anonim :wink:

Właśnie dlatego chcę wam zadać dwa pytania =]

  1. W jaki sposób mogę stworzyć takie ramki, które na obrazku są z lewej strony?

  2. Czy ma ktoś namiar na gadżety z prawej strony? Może zna ktoś godny polecenia gadżet do Winampa?

Mi to wygląda na coś w stylu Launchy

skiny

Albo ramki zrobił w Photoshopie :stuck_out_tongue:

Dodane

No teraz ta fota nie przycięta z prawej inaczej wygląda .

Możliwe że to jest Rainmeter

możliwości

Proszę bardzo :slight_smile: Tutaj źródło. Wpisz lixon w opcji wyszukania przeglądarki, a znajdziesz to samo :slight_smile:

Win7 standard, ObjectDock - Silver Dockons, Rainmeter - taboo_Vision_rainmeter_skin, Winamp - Beautiful Simplicity

Dzięki =]

Mam tylko problem… jak zainstalować te dodatki?

Też się z tym głowiłem.

Z ObjecktDock - Silver Dockons zrezygnowałem, zamiast tego zrobiłem Stardock Fences (podobny efekt).

Rainmeter - zamiast odpalać to z menu Themes, odpal to z menu Configs. Tam są wszystkie opcje dotyczące Rainmeter taboo_Vision (prawym przyciskiem na łezkę w trayu, podmenu Configs, podmenu taboo_Vision).

Nie doszedłem jeszcze do tego, jak zrobić działające powiadomienie maila i jak ustawić polską nazwę dni tygodnia i miesięcy. Napisałem do autora wczoraj, ale jeszcze się nie odezwał :wink:

Hmm mam problem z ustawieniem pogody. Podmieniam kod na: PLXX0043 - Zielona Góra, ale w miejscu pogody wyświetla mi się N/A. Ktoś wie ocb?

Jeszcze jedno. Może ktoś polecić jakieś interesujące skiny?

kelevraReal , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Odśwież skin / wyłącz i włącz. Może pomoże :wink:

Ja z Tczewem jak dotąd na żadnym skinie czy configu nie wygrałem, żeby wyświetlić… ^^

Poszukaj tutaj :slight_smile:. Bardzo duży wybór.