Pomoc przy wyborze myszki do 130zł

Witam.

Mam zamiar w przyszłym tygodniu kupić gryzonia do swojego kompa. Waham się pomiędzy Razer DeathAdder, Logitech MX518 i Logitech LX8. Proszę o opinie odnośnie tych myszek. Oczywiście mogą być też inne myszki, ale te 3 wydają się najlepsze w tej cenie.

Pozdrawiam

Jeżeli grasz to najlepszym wyborem będzie DeathAdder.

Opinie możesz znaleźć tutaj: Razer DeathAdder, Logitech MX518 i Logitech LX8

No też się najbardziej skłaniam ku razerowi ale poczekam jeszcze na inne opinie

Ja z tych trzech wybrałbym Logitech MX518. A zastanawiałeś się na A4-TECH XL-750?? Kosztuje mniej niż chcesz wydać, a moim zdaniem jest lepsza.

Tak też ją brałem pod uwagą ale mam niechęć do A4-Tech bo już jedna mysz mi się dość szybko zepsuła.

Mi się kiedyś myszka od A4- Tech zepsuła po 2 godzinach (dostała zwarcia), a mimo wszystko kupiłem XL-750 i nie żałuję. Na twoim miejscu bym się nie wahał tylko ją kupił.

A poza tym masz gwarancje.

Po co mam kupować myszkę i modlić się żeby się nie zepsuła, nawet jeśli będzie na gwarancji. :lol:

ja do mojej nie mam żadnych zastrzeżeń (750) mimo iż jest dość mocno eksplantowana działa bez zarzutów :smiley:

Moja działa rok i nic się z nią nie dzieje, a gram po 5 godzin dziennie

Polecę LOGITECH LX8 Cordless Laser Mouse http://www.allegro.pl/item536423328_log … ladka.html .

DeathAdder najlepszy.

No to zaje… Dosyć rozbite głosy są. Pewnie skończy się na tym że pójdę do pierwszego lepszego sklepu i co będzie to kupię :stuck_out_tongue:

Razer to bardzo dobra solidna firma.

Prawie 3 lata na x-750f… jest to dobra propozycja jeśli ktoś nie ma pieniędzy na razera który jest bezsprzecznie wyrobem wyższej jakości, szczególnie w porównaniu do młodczych x-7 czyli też tych sprzedawanych obecnie… nie wiadomo jedynie na co stać oscara od A4tech’a, kto wie czy z dużą dobrą podkładką nie byłby lepszym wyborem od razera.

Jednak kupiłem A4- Tech x750f. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne :smiley: ,zobaczymy co będzie dalej. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia