Pomoc przy wyborze telefonu dotykowego

Witam.

Chciałbym kupić telefon dotykowy bardzo dobry do gier, żeby nie było lagów ani żadnych ścinek w grach i płynnie chodziły, z  bardzo dobrym aparatem, bardzo dobry do jakości filmów i video, bardzo dobry do muzyki z regulacją dźwięku czy mają być bardzo dobre basy czy nie, bardzo szybkie menu i bardzo szybki do internetu, z bardzo dobrym procesorem a i jeszcze z bardzo dobrą kolorystyką i barwą w: grach, aparacie, filmach, video, i pulpicie telefonu oraz z bardzo dobrym systemem operacyjnym, a żeby była opcja nagrywania filmów full hd. Proszę o szybką pomoc.

Budżet?

 

Z najdroższych

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy Note 4

Apple IPhone 6

Apple Iphone 6 plus

 

Gry wykluczają Windows Phone i Lumie, nie pakuj się w to.

ale w co mam się nie pakować?

Od razu zapytam jakie gry :wink: ? Masz jakiś konkretne tytuły na myśli ?

tak np grand thef auto 4, grand thef auto 3, wszystkie wyścigówki, asphalt 8 airborne, Fifa 14, into the Dead itd 

 

 

Pokaż mi GTA 4 ma androida !

 

W Windows Phone

to przeczytajcie jeszcze raz cały mój opis bo dodałem jeszcze jedną rzecz i podajcie wtedy jaki telefon mam kupić.z systemem operacyjnym i jaki będzie najlepszy system operacyjny do mojego opisu.

Podaj budżet jakim dysponujesz. Jeżeli masz nieograniczony to proponuję np.: Samsung Galaxy S6 lub IPhone 6.

a nie ma jakiegoś lepszego?

Nie.  Podaj budżet, było pisane już milion pięćset sto dziewięćset razy. Chyba że ten temat to żart

budżet to 4 tysiące

Jeżeli preferujesz system IOS do wyboru: iPhone 6 lub iPhone 6 Plus.

Jeżeli preferujesz Androida: Samsung Galaxy S6.

Na ten moment nie ma chyba bardziej topowych modeli.