Pomoc przy wyborze telefonu

Szukam telefonu takiego który musi być lepszy od sony ericssona w910i zastanawiałem się nad nokią 5610 ale po przeczytaniu niektórych opinii o niej sam już nie wiem . Najlepiej żeby nie wychodził poza granicę 800zł . I proszę aby mi nie pomagać w sbosób , ja mam sony ericssona k800i jest świetny kup sobie takiego " . A najlepiej żeby to nie był sony ericsson c702 i k800i bo moja rodzina ma takie . Głównie telefon ten ma mi służyć do robienia zdjęć i słuchania muzyki . Z góry dziękuje za pomoc

SAMSUNG u900 na pewno lepszy aparat :wink: chyba można wsadzić większą kartę pamięci tak ogólnie są podobne funkcyjnie ale Sony Ericsson ma mocniejszą baterię :wink:

najlepiej żeby to była nokia

Speed89 - zależy od jakiego telefonu Samsung U900 robi lepsze zdjęcie, bo ogólnie samsungi robią niezaciekawe zdjęcia…

A co do tematu to do 800 zł : Nokia N81 (naprawdę świetny dźwięk, z aparatem jest już nieco gorzej), Nokia N78,Nokia 6210 Navigator, Nokia 6220 oraz Samsung i550w (posiada także symbian oraz do gustu musi przypaść trackball)

najbardziej mi się podobają poniższe telefony tylko nie mogę się zdecydować który jest najlepszy

Nokia 6500 slide , samsung d880 , nokia 5610 , samsung u900 , sony ericsson c902 , sony ericsson k770i , samsung d900i , lg km380 , samsung s7330 , motorola z8 , motorola e8 , nokia 6301