Pomoc przy wyborze telefonu

Niedlugo konczy mi sie umowa i moge wybrac nowy telefon, chcialbym sie poradzic ktory warto i dlaczego :

-htc 7 mozart

-htc desire X

-htc one V

-htc wildfire S

-lg e610 swift l5

-lg p700 swift l7

-samsung s5830 galaxy ace

-samsung s6500galaxy mini II

-samsung s7530 omnia M

-sony er. xperia arc S

-sony xperia J

-sony xperia U

-samsung s6500galaxy mini II

-htc one V

htc desire X

te bym ci polecał ew jeszcze Samsung galaxy s Advance

htc wildfire s po roku używania będziesz miał dość tego tel miałem go kiedyś wiec nie polecam.

Poleciłbym Ci htc one V. Telefon ma już Androida ICS i całkiem ciekawie prezentuję od strony podzespołów. Jednak nie wiem czy wygięty dól obudowy przypadnie Ci do gustu.

Co do samsung s5830 galaxy ace. Posiadam ten telefon. Wykonanie jest naprawdę świetne. Od strony wizualnej nie mam temu telefonowi nic do zarzucenia. Materiały użyte w nim są dobrej jakości. Już kilka razy mi upadł i póki co oprócz nie wielkich zarysować nic mu nie jest. Słabą stroną telefonu jest mała ilość pamięci RAM, mała ilość wbudowanej pamięci i średnio wydajny procesor. Nie raz przeglądarka wyłączała mi się na bardziej wymagających stronach, a kilka zawieszek w ciągu dnia to normalka.

Ciekawym wyborem jest samsung s6500galaxy mini II. Telefon może nie ma dużego ekranu. Jednak jest ciekawie wykonany. Podobnie jak ACE nie posiada on zbyt dobrych podzespołów.

Ostatni mój wybór padł na sony xperia J. Telefon nie ma aż takich złych podzespołów. Fajnie prezentuje się na nim nakładka od Sony. Telefon ma już Androida w wersji ICS.

Ostatecznie wybierałbym między htc one V, a sony xperia J.

a co z lg swift l5? wydaje sie bardzo przyzwoity

Tak szczerze powiedziawszy tylko trzy telefony zasługują na uwagę:

Xperia J, One V i lg l7.

Możesz się też rozejrzeć za Ace2

LG Swift L7 - w tej cenie to naprawdę dobra propozycja. Duży ekran z obrazem dobrej jakości, aparat robi ładne zdjęcia, intuicyjne menu.