Pomoc przy wyborze zasilacza

Witam

Od niedawna posiadam nową kartę graficzną Radeona HD4870 z dwoma wiatraczkami od gainward’a:

o mniej więcej taka jak jak tutaj wyżej na zdjęciu.

No i tyle co o niej czytałem to potrzebuje strasznie dużo prądu i tutaj moje pytanie czy pomożecie mi wybrać dobry zasilacz do tej karty potrzebuje zasilacz min 500W,z przynajmniej jednym złączem 6-Pinowym PCI-Experss x16, 4 molexy oraz 3 zasilanie Sata. Nigdy nie kupowałem zasilacza i nie chciał bym kupić jakiegoś “szajsu”.

Możecie pisać nazwy zasilacza ale najlepiej jak by to były linki z allegro, ale wiem że niekiedy nie ktoś może nie dysponować linkiem więc jeżeli będzie sama nazwa to nic się nie stanie poszukam sobie sam.

Na zasilacz nie mam za dużo pieniędzy najlepiej jak by to był zasilacz max do 150zł.

Za 150zł nie zaszalejemy:

http://www.morele.net/zasilacz-ocz-core … eu-463853/

szkoda że kwota jest dość niska. ogólnie wolał bym dołożyć parę groszy i kupić coś innego niż proponuje przedmówca aby przy dłuższym obciążeniu wentylator nie miażdżył ciszy nocnej… 150 zł to mało na dobry zasilacz więc ten podany wyżej będzie jednym z najlepszych w tej cenie. przemyśl sprawę bo naprawdę warto dołożyć grosza aby mieć spokój na długie lata.