Pomoc przy wycenie komputera


(Mariushinho) #1

Witam, nie wiedziałem gdzie zamieścić tego posta więc wybrałem że tutaj.

Mam pewien dylemat a właściwie prośby, byście mi pomogli wycenić komputer, dość stary, wiadomo że będzie to mega niska kwota, ale jakaś tam będzie.

A więc komputer: Procesor Intel Celeron 798 MHz 128 MB RAM

jeżeli będą potrzebne większe informacje postaram się poszperać i dostarczyć.

Chciałbym dodać że komputer miałby być sprzedawany w zestawie z moitorem LG E700B który wygląda tak:

lge700b.jpg

Jeszcze mały problem, powiedzcie mi, po włączeniu komputera wyskakuje mi komunikat ( po którym kontynuuje działanie systemu dopiero gdy nacisnę przycisk F1) Floopy disck(s) fail (40)

Jak to usunąć?

Dzięki z góry...


(Xparanienormalnyx) #2

Wątpię, aby ktokolwiek chciał kupić taki zestaw, bo to nawet do przeglądania stron internetowych się nie nadaje. Za sam monitor jak jest w dobrym stanie możesz dostać z 80zł.

Co do problemu, wejdź do biosu i floppy drive A ustaw na disabled.


(Mariushinho) #3

Myślę że do przeglądania stron się jednak nadaje, sam z niego korzystałem z może 2 lata temu. Co do kupcy już znalazłem, ale ten człowiek płaci za internet z którego nie korzysta bo nie ma w ogóle komputera....więc jest chętny na kupno tego sprzętu...


(Xparanienormalnyx) #4

Uwierz, że się nie nadaje, jeszcze niedawno byłem zmuszony korzystać z komputera z procesorem 1,5GHz i 768MB RAMu, chodzenie po stronach www to była katorga, nawet z poblokowanymi reklamami flashowymi... Ja osobiście nie dał bym nawet 50zł za taki komputer. Jedynie monitor jest czegoś wart (kineskopy mają lepszy obraz niż stare, najtańsze LCD).


(igrek) #5

Jakby miał minimum 512mb ramu i chociażby geforce'a 2mx to za 50zł byś go sprzedał