Pomoc przy wycenie komputera

Witam, nie wiedziałem gdzie zamieścić tego posta więc wybrałem że tutaj.

Mam pewien dylemat a właściwie prośby, byście mi pomogli wycenić komputer, dość stary, wiadomo że będzie to mega niska kwota, ale jakaś tam będzie.

A więc komputer: Procesor Intel Celeron 798 MHz 128 MB RAM

jeżeli będą potrzebne większe informacje postaram się poszperać i dostarczyć.

Chciałbym dodać że komputer miałby być sprzedawany w zestawie z moitorem LG E700B który wygląda tak:

lge700b.jpg

Jeszcze mały problem, powiedzcie mi, po włączeniu komputera wyskakuje mi komunikat ( po którym kontynuuje działanie systemu dopiero gdy nacisnę przycisk F1) Floopy disck(s) fail (40)

Jak to usunąć?

Dzięki z góry…

Wątpię, aby ktokolwiek chciał kupić taki zestaw, bo to nawet do przeglądania stron internetowych się nie nadaje. Za sam monitor jak jest w dobrym stanie możesz dostać z 80zł.

Co do problemu, wejdź do biosu i floppy drive A ustaw na disabled.

Myślę że do przeglądania stron się jednak nadaje, sam z niego korzystałem z może 2 lata temu. Co do kupcy już znalazłem, ale ten człowiek płaci za internet z którego nie korzysta bo nie ma w ogóle komputera…więc jest chętny na kupno tego sprzętu…

Uwierz, że się nie nadaje, jeszcze niedawno byłem zmuszony korzystać z komputera z procesorem 1,5GHz i 768MB RAMu, chodzenie po stronach www to była katorga, nawet z poblokowanymi reklamami flashowymi… Ja osobiście nie dał bym nawet 50zł za taki komputer. Jedynie monitor jest czegoś wart (kineskopy mają lepszy obraz niż stare, najtańsze LCD).

Jakby miał minimum 512mb ramu i chociażby geforce’a 2mx to za 50zł byś go sprzedał