Pomoc ! samsung scx-4200

Witam kupiłem sobie urządzenie wielofunkcyjne, podłączyłem do laptopa i zainstalowalem sterowniki do Visty bo takiego własnie mam windowsa. Gdy odpale urządzenie to wyskakuje mi w windowsie ze brak urzadzenia czy cos tam z portem nie moze wykryc go. I nie wiem co sie dzieje, na dodatek w urzadzeniu pisze mi ze brak zamknietych drzwi :expressionless: nie wiem o co chodzi, wiem ze musialem aby taka kasete wsadzic a zeby to zrobic musialem otworzyc taka klape i po wsadzeniu tej kasety nie idzie ich zamknac. A dioda w urzadzeniu swieci caly czas na czerwono :(( pomocy

indepedente , nazwij proszę temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum. Przenoszę do odpowiedniego działu

Mam ta drukarke na Viście 32 bit Home Premium z SP1. Wiadomo że z drukarki musisz poodklejac wszystkie zapezpieczenia i wsadzic toner. Kiedy właczysz drukarkę Vista ja wykrywa - naciskasz anuluj. Z płyty uruchamiasz Setup i koniec - wszystko działa. Nigdy nie miałem z ta drukarka problemów czy to XP czy Vista. Instalujesz oczywiscie sterowniki z płyty pod Viste.