Pomoc w antywirku:)

Mam taki dylemat mam teraz noda 32 wersje 2.5 ale nie wiem czy on jest bardzo dobry i skuteczny na antywirusy bo jeszcze nic mi niewyskoczyło że mam wira ale raz znalazł na stronce chciałbym się wieć w takim razie zapytać czy zmienić na jakąś pande lub jakiegoś avasta lub coś w tym stylu.Proszę o jeszcze podanie wymagań sprzętowych pand:)dzienkuje z góry

A może po prostu nie masz wirusów w kompie…?

Czy to źle ? :?

jak nie to polecam skanerami on line kompa przeskanować

Panada?? Człowieku z konia spadłes?? NIgdy w życiu!! jest niedokładna i przepuszcza syf z neta. Avast - chyba najlepszy darmowych programów. Ja do niego nie mam zastrzeżeń.

Na twoim miejscu zostałbym zdecydowanie przy nodzie. :))

a o której wersji mówisz ? ja mam wersję 2006 i sprawuje się świetnie :!:

Zacznijmy od tego ze masz zakupioną licencję na program NOD32. Więc nie widze sensu zmieniać i wydawać niepotrzebnie pieniądze na nowy program.

Po drugie jest to jeden z najlepszych programów (w końcu co tu mówic najmniej zasobozerny), jego szpykośc oraz skuteczność. A o opinie na temat AV wystraczy poczytać w przyklejonych tematach.

Sam mam NOD32. Pozostań przy nim. Używam go od 2 lat i nie mam problemów z wirusami;). Jak do tej pory mnie nie zawiódł. :):slight_smile:

a właśnie kto tu mówi o kupowaniu:) przeciesz mam w domu komputer i instaluje na nim co chce:)

Czy to znaczy, że NOD jest nielegalny ??

Jeżeli tak badzo chcesz zmienić noda32 to polecam avasta

nod jest legalny bo dostałęm od wójka na urodzinki:)

Proponuję zostać przy nodzie… lepszego antywira nie uświadczysz :mrgreen:

Nie kantuj :PPP Są lepsze, np. taki Norton- tylko ‘zdeka’ pamięciożerny jest :D- ja bym został przy NODzie choć sam jestem zadowlony z Avast-a :slight_smile:

GŁUPOTY pleciesz miałem i skutecznie broniła mnie przed wirusami :wink: :wink:

Każdy kto choć troszkę śledzi rynek pramów typu anty :lol: wie iż norton jest programem dobrym, tylko dobrym, strasznie przereklamowanym…

W pełni się zgodzę z aju. Sam mam od niedawna Nodzika i jestem bardzo szczęśliwy. Nod w ogóle nie muli kompa i ma b.db silnik skanujący.

Jednym słowem : NOD !!