Pomoc w diagnozie / log

Znow ja… staram sie nauczyc wyszukiwania bledow. na kompie z win 98 ktory notorycznie sie wiesza i nie ma nawet antyvirusa, szukam problemow w logu.

wykasowalem te ktore znalazlem, ale problemy sa nadal. zamieszczam tego loga i mam nadzieje ze pomozecie:) nie chce namieszac bo to nie moj komp, wiec bede bardzo wdzieczny za pomoc:)

silentrunners tez robic kiedy czegos szukam, czy tylko jack, a silent jako sprawdzenie?

W trybie awaryjnym usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

za moment wrzuce jeszcze silent… a dlaczego musialem spod awaryjnego, a u siebie nie? chodzi o system ?

Czysto.

Syf najlepiej usuwać spod trybu awaryjnego jeśli chodzi o tzw. ręczne usuwanie plików ponieważ wtedy jest ładowanych jak najmniej rzeczy przez co łatwiej usunąć dany plik.

Ponieważ plik usuwałeś tam za pomocą KillBoxa, który usuwa go w trakcie bootowania systemu. W tym wypadku miałeś za zadanie ręczne usunięcie pliku, a spod trybu normalnego w 90% jest to niewykonalne :slight_smile:

Log jest już czysty :slight_smile: Czekam na log z Silenta

Oto caly silent:) tutaj sie nie lapie w ogole, ale troche praktyki i bede go rozumial:) i po co sie go robi? bo nie wiem wlasnie? dlaczego robic silenta dopiero po usunieciu wpisow? to narzedzie diagnostyczne? pokazuje czy wszystko w porzadku, a jack pokazuje co trzeba naprawic?

wiem ze duzo pytan:) ale uczyc sie trzeba:P

Log jest czysty :slight_smile:

Silent to bardziej zaawansowane narzędzie od Hijacka. Pokazuje wszystko dokładniej :slight_smile:

rozumiem… w pewnym sensie:)

jak mowie… duzo wody uplynie zanim sie naucze:) odkrylem to dopiero dzisiaj- logi:)

zawsze bylem skazany na reinstall:) od dzis bedzie inaczej… dziekuje bardzo

Ty się lepiej naucz obejmować logi w tagi i konkretnie tytułować temat, inaczej tematy będą leciały do śmietnika a ty otrzymasz dodatkowo za to nagrode pod avatarem :evil:

Yes master. a powiedz mi. placa ci za arogancje czy masz tak naturalnie?

wystaczylo zwrocic uwage. z innego forum mnie zbanowali za to ze tak zrobilem. dokladnie z programosow. wiec nie miej pretensji. bede uwazal