Pomoc w doborze płyty pod Am2

Proszę abyście doradzili mi jaką kupić płyte w granicach 250-300 zł pod AM2. Bo po prostu po dokupieniu kolejnych 2 GB ramu ta DFI staje się zupełnie szalona i sypie błędami…

Kiedyś zamiast tej DFI miałem kupić Biostara albo Foxconn’a.

http://pic.skapiec.pl/f1/332586b1.jpg

?

Oznaczenia można odczytać Gigabyte MA-78G-DS3H,ewentualnie

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=ASUS+M3A-H

Gigabyte MA-78G-DS3H

Asus M3A-H HDMI A780G

Biostar TF560 AM2+

Ma wejść bezproblemowo…

X2 4400

4GB Ramu

HD4850

Najlepiej na default… DFI mam dość.

Jak możesz sprawdzić te nowe 2GB ramu na innym kompie to sprawdź, zobacz tez na standardowych ustawieniach u siebie, no i zostaw też same te nowe 2GB ramu i sprawdź przy rożnych ustawieniach, wtedy będzie wiadomo czy wina ramu czy płyty.

Dobra jest też Gigabyte GA-M56S-S3 choć bym brał coś bardziej przyszłościowego na chipsecie AMD 780G czyli Gigabyte MA-78G-DS3H lub Asus M3A-H HDMI A780G

Patrzyłem

Od 1 kości po 4

I dziwna sprawa ale płyta dostaje głupawki na każdej kości - nawet z osobna. Pamięci sprawne. 16 h w memteście.

To już nie jedyny egzemplarz który tak ma.

Ona ma swoje kaprysy… i to jest prawda.

Bardzo fajna do OC. Zadowolony byłem z niej jeśli chodzi o wyciskanie…

Ale teraz wole coś na codzień

Bo jak chcesz wiedzieć, to DFI Lanparty, to bardzo kapryśne płyty. One są stworzone do o/c, ale doprowadzić system do użytkowania pod nią to katorga.

Darth ReX , wiem. Bo w sumie po to ją kupiłem, ale nie daje sobie już z nią rady. Po roku czasu mogę z całym sercem komuś ją odstąpić.

Czytam właśnie teraz tak na temat AMD 780G 790X,790FX i ogólnie 770

Tani i dobrze widzę też opcję GA-MA78GM-S2H

lepiej od w/w

Co w końcu wybrać?

Szkoda że 4850 nie łączy się z grafikami w hybrid crossfire. Chętnie zobaczyłbym jak to działa.

mATX, będziesz chciał coś dołożyć na PCI to może być problem

Gigabyte MA78G-DS3H lub Asus M3A-H HDMI

Szkoda że 4850 nie łączy się z grafikami w hybrid crossfire. Chętnie zobaczyłbym jak to działa.