Pomoc w identyfikacji bardzo starej płyty głownej!

Witam mam problem z identyfikacja płyty głownej Jest to napewno bardzo stara płyta. W formacie AT jest na sockecie 3. Dołączam zdjęcia może ktoś rozpozna model przynajmniej producenta.

3c1cbe6969ea165bm.jpg

6e321829fdbfe3b6m.jpg

zasilanie AT, moduły simm, producent chipsetu VIA, niezły szrot - lata 90te coś klasy 386/486 może pentium 1.

Zobacz między slotami PCI lub ISA, oznaczenie zaczyna się z tego co pamiętam od P5…, mam taką płytę może nawet mam jeszcze od niej manual.

Procesor zapomnialem dodac od zawsze był na niej zamontowany AMD Am486 DX4-100

widać go pod tym złotym radiatorem

chipet via i bios award

A ta identyfikacja to w jakim celu miała służyć ?

Swoją drogą fajny zabytek. Ja na strychu mam kompletny 286 z dyskiem twardym 5,25 cala i “Herkulesem” :smiley:

A po co Ci te informacje ? chcesz do tego kompa złożyć czy sprzedać to ? :lol:

Tak chciał bym odpalić tak dla zabicia czasu chce się pobawić. A potrzebuje jakiegoś manuala żeby w odpowiednie miejsca wlożyć zworki które kiiedys nie wiem po co i dlaczego wyjełem poprostu potrzebuje jakiegoś manual lub zdjecia tej plyty zeby azmontować zworki … Bo ta płyta jest 100% sprawna przynajmniej rok temu byla zanim wyladowała w szafie

udało mi sie! !!

Ale nie moge znaleść w sieci żadnej foto tej płyty żeby moc w odpowiednie miejsca zworki jest jeden ale mało wyraźny http://motherboards.mbarron.net/models/4…6vipio.gif