Pomoc w kupnie laptopa

Witam!

Chcę kupić laptopa Hp Pavilion dv5-1215ew, ale nie wiem czy warto :smiley:

Moze ktoś zna ten model i mógłby napisać kilka słów o nim?

Z góry dziękuję :smiley:

No niby dobry,ale mnie trochę nie pokoi ten procesor (o ile dobrze się nie mylę to jest AMD Turion).

Ale nawet jak na zintegrowana ma dobrą kartę graficzną więc JA bym go kupił.

Poczekaj na wypowiedzi innych.

Kolego jak chcesz HP Paviliona to nie z nowej wersji 12xx tylko bierz starą 11xx.

Dlaczego?

Ponieważ, jest więcej dostępnych modeli konfiguracji, są tańsze, nic się nie zmieniło w chłodzeniu (chyba nawet w wyglądzie), a w 12xx cena jest większa.

Ja posiadam 1170 i jestem zadowolony wiadomo nie ma nic idealnego i jest parę rzeczy denerwujących ale tak zawsze będzie u każdego producenta.

Bardzo fajne są Sony Vaio świetna obudowa i podzespoły niczego sobie. Niestety cena to tak +/- 3300 zł. ale warto dopłacić.

Z HP mam wielkie zaufanie do serii Compaq - biznesowe lapki, palce lizać i na pewno lepsze, droższe, wytrzymalsze, z lepszym serwisem niż Paviliony. Compaq do 3tys. :dokitu: Pavilion do 3tys. :ok:

Tosie mają fajne konfiguracje ale ta obudowa :ups: :dokitu: ale do 3 tyś. duży wybór :ok:

ASUSy mają też ciekawe propozycje chyba seria N sprawdzę jak będę miał czas. Do 3 tyś. :ok:

Lenovo długo trzymają na baterii, przyzwoita konfiguracja ale z wyglądu wydają się być grube. DO 3tyś. :ok:

Dell bardzo fajna firma ale drogie lapki do 3 tyś. cięzko kupić coś ciekawego :dokitu:

Acer, nie pałam zapałem do tej firmy tak samo jak do CaliforniaAkces i tego typu podobnym :dokitu:

ARNO ciekawe konfiguracje i do 3 tyś. :ok: ale to ARNO

Compal problemy i to duże z serwisem ale tani i dużo konfiguracji.

Taka mała ściągawka z mojej strony, to jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgodzić.

Jak wyjdę z pracy i znajdę chwilę wolną to napisze coś więcej.