Pomoc w kupnie sluchawek

Witam.

Kupilem juz z 3 sztuki sluchawek z mikrofonem do komputera ale zadna nie miala zadowalajacego dzwieku. Dlatego co mi polecacie? Mialem swego czasu sluchawki Manta Multimedia MM38 i graly super. Jedynym ich markamentem to bylo to ze byly bardzo wadliwe i praktycznie po miesiacu rozlatywaly sie w rekach, dlatego wycofali je calkowicie ze sklepow.

Interesuje mnie tylko dzwiek wysokiej klasy (niesamowita “przestrzennosc”, glebokie basy itp. + mikrofon) za nie wiecej niz …60zl. :frowning:

Prosze o pomoc.

Creative EP-630. Mam już drugie takie słuchawki. Po roku używania z odtwarzaczem mp3 sprzedałem je żałując później. Na zastępstwo kupiłem o 100% droższe Creative Zen Aurvana i się lekko rozczarowałem. Sprzedałem je i ponownie kupiłem EP-630 i do dziś jestem z nich zadowolony i długo je będę miał. Szczerze polecam.

Czemu jest taka duża rozbieżność cenowa tych Creative EP-630 na allegro kosztują 11,50zł(http://www.allegro.pl/item415213666_nowe_creative_ep630_ep_630_ep_630_z_gwarancja.html )

a w komputroniku 59zł (http://www.komputronik.pl/Sluchawki/Creative/Sluchawki_Creative_EP_630/pelny,id,25151/)

te na allegro to jakaś podróba ?

te z allegro to na 100% podróbki, od nich radzę trzymać się z daleka.

Poza tym, myślę, że Burnago woli raczej słuchawki nauszne, no ale nic o tym nie wspomniał w swoim poście.

Co do wyboru słuchawek to proponuję Creative HQ-1400. Najlepsze słuchawki w tej cenie.

Vendor43 ja również poszukuje słuchawek ale czegoś mniejszego do mojego mp4 . Chodzi mi głównie o to żebym mógł sobie na nich posłuchać muzyki i pograć w counterstrika podłączając do pilota w moich głośnikach Logitech x540. Mam do dyspozycji jakieś 30-50zł i chciałbym coś przyzwoitego posiadałem do niedawna jakieś noname od pentagrama (dołączone do mp4) które dziś rano wykorkowały.

no to weź EPki Creativa, tylko nie te podróbki z allegro. Do 50 zł nic lepszego się nie znajdzie niestety.

a ja polecam Philips SHE-9500, epki mają za mocny bas i słabo tłumią hałas z otoczenia

jeśli ktoś lubi bas, to jest to ich zaletą :wink:

Ok dzięki ludzie za pomoc :slight_smile:

Oczywiscie chodzi mi o sluchawki nauszne z reszta nie ciezka sie domyslic…

No czyli cos takiego jak to:

189491b1.jpg

Creative HQ-1400 beda najlepsze? Najwazniejsza to dynamika dzwieku i glebokie basy.