Pomoc w kupnie telfonu - K850i?

witam wszystkich.

planuję w bliskim czasie zakupić telefon. Musi on mieć:

  • aparat minimum 5mpix z lampą

  • wyświetlacz minimum 240x320

  • w miarę wygodne klawisze (zamierzam grać na lekcjach w PESa 2010 ;p)

Zastanawiam się jeszcze nad iphone 2G, ale po przecztytaniu tego nie chcę raczej:

http://www.windowshosting.pl/iPhone…ciekawa.rozmowa

Co byście polecili ? w cenie tak 500 - 600zł

K850i jest jednym z najczęstszym psującym się telefonów na rynku, w salonie play wszyscy go odradza, aparat robi gorsze zdjęcie niź 3,2 mpix. Soft jest mało stabilny, i są problemy z dotykowymi przyciskami. Ja bym zdecydowanie kupił bym iPhone, najszybszy telefon z systemem operacyjnym, nie ma co porównywać go do symbiana czy WM.

Może dozbieraj sobie i kup sobie iPhone 3G?? teraz na allegro są dość tanie.

Raczej nie kupię iphone’a. kumpel ma i sam mówi, że jest do dupy(że się tak brzydko wyrażę :oops:)

może nie potrafi go wykorzystać! Mi się tam osobiście bardzo podoba, szybki intuicyjny i stabilny. W taki razie nad innym telefon się zastanów jak nie chcesz iphone, bo k850i nie jest dobry

ok, ale mam jeszcze pytanie. Jak to jest z tym dotykowym wyświetlaczem w k850i ? on ma tylko przyciski po bokach dotykowe, tak ??

tak

iPhone 2G 8GB… zrobisz JB, posiedzisz na appstore, na cydii, poszukasz repo do cydii, poszukasz gierek IPA i wtedy iPhone będzie dla ciebie najlepszym telefonem, bez tego iPhone ssie :smiley:

PS. wiem że to brzmi niezrozumiale dla kogoś nie w temacie ale właśnie żeby docenić możliwości iPhone trzeba się wtajemniczyć :wink:

Tak, faktycznie gry na iPhone są fajne, ale po 1 to do gier mam PSP, a po 2 iPhone ma aparat 2.0 bez zooma i bez nagrywania filmów. Niestety w iPhone płaci się praktycznie za znaczek ;/.

Dodane 11.09.2009 (Pt) 22:03

A może jakaś nokia ?

ja nagrywałem :stuck_out_tongue: QVGA i 15fps z tego co kojarzę…

no nie wiem… pokaż mi telefon który ma multitouch i taki sam system co iPhone… no i fajnie jakby miał ekran 3.5cala :wink:

?

jedyne nokie które można polecić to Eseries :stuck_out_tongue: w tym wypadku E51

ja tam noki nie polecam… jak dla mnie to dziadowski ten symbian jest… i co z tego że ma dużo aplikacji jak tak normalnie to tylko z 3 korzystam :stuck_out_tongue:

BTW. nie chce nikt kupić Nokie 6220i za przystępną cenę??

Kupiłem K850i prawie nową z anglii i jestem zadowolony :slight_smile:

Kolega bardzo mało wie o iPhone z tego co widzę

Żeby docenić ten telefon nie wystarczy go kupić, trzeba się w niego wtajemniczyć

Jak się go nabędzie i nic więcej, to sorry, ale równie dobrze może sobie kupić nokie z czarno białym wyświetlaczem

Bo to w programach i Jailbreaku leży iPhonowa siła, no i systemie operacyjnym

Więc nie polecę Ci go, jeśli tel będzie Ci służył tylko do SMS i telefonowania

Nie ma sensu kupować go jeśli wiesz, że nic na nim nie zainstalujesz

No i pytanie, czy kolega ma orginał

Bo często widzę osoby z “iPhonem” z Chin :stuck_out_tongue:

I z reguły są zawiedzione, bo te chińskie badziewie nie ma nic z oryginałem wspólnego

Oryginał na 100%