Pomoc w montażu części

Witam, mam do was wielką prośbe, jutro dostane sprzęt (ten co jest w podpisie) i będę podmieniał za stare zostanie tylko dysk i naped. Zupełnie nie wiem od czego mam zacząć, odinstalować stare sterowniki czy co, bardzo was prosze o instrukcje zamiany starego sprzętu na nowy bo w tych sprawach jestem zielony, jedyne co wiem to jak zamontować zasilacz i karte graficzna, a reszty nigdy nie robiłem, za pomoc dziekuje.

i tak pewnie będziesz musiał przeinstalować OS’a więc sterowniki zostaw :P, przekręcisz sprzęt, przeinstalujesz os’a i będzie ok.

Mógł byś napisać całą nazwe bo jak już pisałem jestem ciemny w tych sprawach, czy ten os’a to chodzi co o system ?

Nigdy tego nie robiłeś - zmiany bebechów ?? Jak tak to idź do serwisu zrobią ci to szybko i (nie wiem jak u ciebie) tanio i z gwarancją że się nic nie zjebie :slight_smile: … Zmieniasz płytę - złe podłączenie = przepięcie i spalenie czegoś :stuck_out_tongue:

OS - Operating System

Wielkie dzieki za pomoc :-x

nie da się nic podłączyć źle…

grafe podłącz tam gdzie pasuje tak samo z zasilaczem…

Będzie (chyba) zmieniał płytę główną (chyba że źle przeczytałem) i tutaj może źle ją “zainstalować” do obudowy :slight_smile: … Nie mówię że musi ale może nie wiedzieć :slight_smile: … przecie raczej nowa płyta nie będzie pasowała idealnie tak jak stara do tych samych “miejsc mocowania” … Nie umiem się dziś wysłowić :slight_smile:

Tak płyta może do obudówki nie pasować, jest też taka opcja :smiley:

to co będe musiał zrobić jeśli nie będzie pasowała ?

Kupić nową, śmieszne pytanie :mrgreen:

a co ty się martwisz… jak nie będzie pasować to się coś wykombinuje…

jedynie co możesz źle zrobić to przykręcić mobo po prawej stronie obudowy albo poziomo :stuck_out_tongue:

Samodzielne składanie komputera - porady