Pomoc w napisani skryptu

Witam mam okno logowania (nie wiem jak to nazwać) po nagnieceni zaloguj pojawia się, chciałbym aby wyświetlała w prawym górnym rogu (bo teraz wyświetla się na środku) zdjęcie o co chodzi

 

 

71674178844147855088_thumb.jpg

 

kod

$(function(){	
	$("#konto_dialog").dialog({autoOpen: false, with: 500});
		$("#konto").click(function(){
		$( "#konto_dialog" ).dialog("open");
	});
});
$(function(){	
	$("#konto_dialog2").dialog({autoOpen: false, with: 500});
		$("#konto2").click(function(){
		$( "#konto_dialog2" ).dialog("open");
	});
});

form class="form-horizontal"
                form method="post" action="register.php"
                    input type="text" name="login" placeholder="Login" class="form-control" value="? echo $login; ?"  ? echo $info_txt_nick; ?
                    input type="password" name="haslo" placeholder="Haslo" class="form-control" value="? echo $haslo; ?"  ? echo $info_txt_haslo; ?
                    input type="password" name="re_haslo" placeholder="Powtórz Hasło" class="form-control" value="? echo $re_haslo; ?"  ? echo $info_txt_re_harlo; ?
                    input type="text" name="email" placeholder="Email" class="form-control" value="? echo $email; ?"  ? echo $info_txt_email; ?br
                    input type="submit" class="btn btn-primary" name="wyslij" value="Wyślij" /
                /form
            /form

i

button type="button" id="konto2" class="btn btn-info"zarejestruj/button

Strona jest oparta o gotowy styl bootstrap

 

 

a mam takie pytanie czy istnieje taki kod, jak zaloguje się to wszystkie pola na stronie typu obrazki teksty zaznaczone przezywaną ramką a po podwójnym nagnieceniu myszy pojawi się okno edytacji

 

W ogóle nie rozumiem o co Ci chodzi. Wytłumacz jeszcze raz.

no okno logowania wyświetla się na środku strony a chciałbym aby wyświetlał się u góry strony

Pokaż co masz w pliku CSS pod form-horizontal.

to jest mój styla ale większość to pobrałem z gotowej strony   http://getbootstrap.com/ zbyt duży ten plik jest aby go umieścić. tam jest gotowy css

body{
	width: 100%;
	height: 100%;
	display: table;
	}
#menu{
	text-align: center;
}
#srodek{
	text-align: center;
}
#srodek2{
	display: table-cell;
	vertical-align: middle;
	text-align: center;
}
#menu2{
	text-align: right;
}
#logowanie{
	text-align: right;
}
#menu3{
	text-align: center;
	vertical-align: middle;
}

Plik CSS jest za duży i za skomplikowany dla mnie.

 

Spróbuj wrzucić do CSS:

form.form-horizontal { position:fixed !important; top:0 !important; }

no tak okno zostało w tym samym a napisy poszły w górę

To może tak:

form.form-horizontal form { position:absolute !important; top:0 !important; }

Wystarczy, że ten formularz umieścisz w modal-u nie musisz używać js :slight_smile: