POMOC w obsłudze microsoft word! PLS!

Witam! Mam prośbę, niech mi ktoś pomoże ponieważ muszę pracę dyplomową jeszcze tylko doprowadzić do stanu “na cacy” i mam problem z wstawieniem numerów stron, nie chodzi o to że nie wiem jak bo wiem tylko chciałbym żeby "odliczanie zaczynało się tak naprawdę od drugiej strony, czyli wyłączając stronę tytułową a na drugiej stronie żeby już było “str. 2” Dzięki z góry! Pozdrawiam!

Dodane 04.02.2009 (Śr) 20:52

Wow! !!

napisz jak rozwiązałeś problem może znajdzie się więcej osób, które mają taki problem. Wtedy ten temat będzie pomocny :slight_smile:

___________________

Pozdrawiam mint1991

Powinna być opcja “numer na pierwszej stronie”, trzeba ją odznaczyć. Jeśli jednak nie ma, wydziel stronę tytułową - skopiuj do osobnego pliku, a resztę ponumeruj i wstaw “zacznij od numeru 2”. Warto również użyć funkcji znajdź-zamień do pozbycia się np. podwójnych spacji…

Działa na wersjach 97-2003 oraz 2007?

:idea: kolego marcin’82 kopiowanie strony tytułowej do innego pliku to żadne rozwiązanie tylko prowizorka

:arrow: I sposób Plik/Ustawienia strony/Układ i ptaszek na Inne na pierwszej stronie strona będzie liczona ale nie będzie numerowana

:arrow: II sposób piszemy sobie stronę tytułową i wstawiamy podział sekcji Wstaw/Podział i kółeczko Typy podziałów/Następna strona teraz wstawiamy numer strony Wstaw/Numer strony guzik Format… i kółeczko Numerowanie stron/Rozpocznij od: (wiadomo albo od jeden albo 2) teraz stajemy na stronie tytułowej i robimy sposób I … tym sposobem można mieć parę sekcji w dokumencie i parę numeracji stron, co więcej różną orientację kartek w różnych sekcjach itp itd…

pisałem jak widziałem w 2003 ale we wcześniejszych wersjach też to jest, a w 2007 to już na pewno tylko trudniej się dokopać