Pomoc w odszyfrowaniu loginu w grze

Witam.

Mam grę o nazwie Netsoccer i własne konto, a na koncie mam ,VIP’a’’ za prawdziwe pięniadze ,a vipa mam na 120 iles tam dni. Ale ostatnio mi się nudziło i zmieniłem nick na jakies kreski [podobne do kodów kreskowych tylko że zamiast tych kodów to były litery ,i’’ oraz ,L’’ i robilem z nich kreski poprzez Shift jak nacisne shift + i =I, a jak napisze z malej liter L to bedzie wyglądać tak l. Nie wiem co mam robić zrobiłem sobie nowe konto i poszukałem znajdź gracza i wyszukałem siebie i spróbowałem wykopiowac lub przepisac nick, ale sie nię udało i pisało że zły nick lub hasło, odrazu mówie żadnych Caps Loców nie było !!

my.php?image=beztytuumk6.png

jeśli obrazek nie wchodzi to : http://img49.imageshack.us/my.php?image=beztytuumk6.png

To jest obrazek i prawie na samej górze pisze NICK i obok jest nazwa. Jeśli możecie prześljcie sobie go na komputer wejdzcie w painta wklejcie tam ten obrazek dajcie na lupe i kliknijcie x8 i sprubójcie dać pare przykładów z , kodami kreskowymi :D’’ niby wygląda na obrazie powiękoszonym że łatwo zgadnąć ten kod ale własnie wyskakuje ze zle haslo lub login, aaaa i nie pisać mi, że nie znam może hasła Xd z góry thx.

nic nie wnoszę do tematu ale wstydź się… Na pulpicie masz czity do csa… żal naucz się grać

PS: Przepraszam adminów za nic nie wnoszenie do tematu ale jak widzę czity to aż się we mnie gotuje

Niech ci dadzą bana na vaca na perma i to by było tyle

Chodzi o takie kreski |||||||||||| ?

Naciskasz shift i kolo plusa jest ukosnik w lewa stronę. Naciskasz go z shiftem :o To nie było takie trudne

A i niech ci bana dadzą na cs’a

zółta ciżemka zobacz najpierw cały temat co. ? boshe tacy sie rodzą i nic nie kapują