Pomoc w pisaniu petycji odnośnie neostrady

Witam, już mnie szlag jasny trafia, od połowy stycznia, dokładnie od 19.01.2011 zamiast opcji 2Mb/s non stop w godzinach od ok 14 do 23 nie można praktycznie korzystać z internetu a w weekendy moge zapomnieć żeby cokolwiek robić na kompie, zabójcze pingi, a download na poziomie 0,02 w porywach do 0,10Mb/s. nie tylko ja mam takie problemy lecz cała moja 'wiocha" Lubichowo i okolice. Mam już dość tej sytuacji i postanowiłem napisać petycję i przejść się po lubichowie i zebrać pod nią podpisy, zanieść do salonu tp czy gdzieś tam żeby sie wzieli za naprawy.

PS; rozmiawiałem kilkukrotnie z monterami z TP i oni mówią, że ci w TP dobrze zdają sobie sprawe z tej sytuacji i że planują modernizacje sieci w tym rejonie dopiero we wrześniu i do września będzie lipa a oni nie są w stanie nic teraz zrobić i w papierach piszą że jest przeciążenie lini i to wszystko. Dlatego chciałbym ich tą petycją zmobilizować do działania. nie chcę płacić za internet z którego nie jestem w stanie korzystać.

Z góry dzięki za pomoc :wink:

Witam , mieliśmy ze znajomymi w naszym mieście podobny problem . Tepsa twierdziła , że prowadzi prace modernizacyjne i przez to transfery są niskie . Złożyłem reklamacje na źle działającą usługę i dostałem zwrot części kosztów poniesionych z tytułu abonamentu . Moi koledzy też tak zrobili i też dostali zwrot kasy . U Ciebie problem jest większy bo to już 2 miechy , ja bym nie odpuścił . Powodzenia .

tym bardziej że przewidują modernizację na września. Za ostatni miesiąć zapłaciłem 5,56 zł ale nieźle musiałem się o to dopominać ale znając życie 1/20 osób to zgłasza i ciecie z tp mają te osoby gdzieś i poco się niby śpieszyć skoro mało osób to zgłasza a reszta płaci za niesprawną usłógę i dlatego chciałbym napisać petycję o jak najszybszą naprawę i nie płacenie póki nie bedzie poprawnie działać. Co mam w takiej petycji napisać i gdzie ją potem zanieść