Pomoc w składaniu komputera

A jaki zasilacz masz w końcu?

Mode Com FEEL III 500W

gorzej już wybrać nie mogłeś :s

już lepiej było wziąć modecom mc 400w lub dorzucić troche kasy do ocz SxS 500w rev 2

"gorzej już wybrać nie mogłeś :s " mógł, jeszcze są wersje I i II, jeszcze są Codegen’y etc :slight_smile: Ale co fakt to fakt, CHUDYxp : źle wybrałeś… O wszystko się dopytałeś, a zasilacz i tak wziąłeś na własną rękę…

Az taki zły czemu :?: . Na razie daje rade wszystko działa dobrze , teraz nie myślę o zasilaczu tylko o chłodzeniu na procesor i na obudowę

bo ma słabe zabezpieczenia, do tego słabo trzyma napięcia i może Ci kiedyś spalić kompa przy skoku napięcia :slight_smile:

Ten FEEL III to się nadaje do komputerów budżetowych, do biur. Zenfist testował te feele i było w miarę lecz mimo tego do takiego zestawu powinno być coś porządniejszego np Modecom MC-400. Obudowę i chłodzenie kupisz później najpierw nad zasilaczem pomyśl. Chyba możesz go jeszcze oddać?

Raczej nie mogę na razie jest dobrze zobaczymy jak coś się będzie działo nie dobrego to wymienię

jak coś się stanie nie dobrego to będzie za późno :lol: i wtedy przypomnisz sobie stare polskie porzekadło “mądry polak po szkodzie”

W ciągu 2-ch tygodni masz prawo do zwrotu :slight_smile: Kiedy kupiłeś?

CHUDYxp , tak jak zostało napisane, Feel III do budżetowych kompów, chociaż lepiej dopłacić czy tak czy siak. Co do chłodzenia procesora i obudowy, to jaki masz budżet i jaka obudowa? Jak chcesz tanio, a wydajnie to bierz Pentagram Karakorum i wentylatory maksymalne jakie wejdą (Acutake - tanie, ciche, wydajne), by mieć jeden na tyle obudowy i jeden na przedzie na dole.

A zwrot można chyba dokonać tylko w nienaruszonym pudełku oryginalnym, więc z tym pewnie będzie ciężko…

Obudowa Acutake force Przeznaczone na chłodzenie obudowy mam około 100 zł ,Żeby założyć chłodzenie na procesor musiał bym dać komputer do serwisu ??

zalezy od zestawu, np u mnie zakładając ultimę musiałem wyjąć płytę głowna żeby przyczepić od tyłu taką czarną płytkę do której później są przykręcane śruby, więc jesli masz minimalne zdolności manualne, będziesz ostrożny i użyjesz głowy poradzisz sobie z tym zadaniem

W obudowie to nie mam za dużo miejsca image_id: 911

Ale powinno się zmieścić.

Obudowa taka jak napisałem zastanawiam się czy to coś z przodu to czasami nie wiatrak

a ciężko zdjąć przedni panel ?

Jest to tylko atrapa wielka szkoda teraz pozostaje tylko zamówić chłodzenie na procesor i dwa wiatraki do obudowy

ja to bym zmienił tą bude na coś co od przodu mozna dać 2x120mm

Za atrapą mam wejścia na wiatraki 2x80 mm z tyłu obudowy tak samo 2x80mm i z boku obudowy 1x80mm