Pomoc w skompletowanie taniego zestawu PC

Witam wszystkich forumowiczów. Mam poważny problem. Zamierzam kupić nowy komputer, problem jest jednak taki że moja wiedza na temat oprogramowania jest nikła, znajomi zaś nie wiele mogą mi poradzić.

Czego poszukuje ? Komputera, dobrego lecz o niewygórowanej cenie (oczywiście nie chodzi mi o sprzęt bardzo tani, lecz o powiedzmy sobie, kosztach które będą akceptowane dla przeciętnej polskiej rodziny ;)). Komputer służył by głównie do gier.

Jeśli chodzi o procesor, to słyszałem wiele konkretnych opinii, szczególnie polecano mi i5 intela (czy to dobry wybór?), jeśli chodzi o pamięć RAM to uważam że 4 gb, powinno wystarczyć. Problem jest jeśli chodzi o kartę graficzną i inne elementy, czy bylibyście w stanie pomóc mi i doradzić jakiś dobry cenowo i jakościowo sprzęt ? No i czy 4 gb RAM-u, to wystarczająca ilość ?

Pozdrawiam. :slight_smile:

Na jaki system :?:

  • na Windows 7 wystarczająca w tych granicach :slight_smile:

ramiinne.th.jpg

RT_NR , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wielkie dzięki, ciekawy zestaw. Składałbym to u prywatnej osoby, która nie wiem czy czasem nie ma dostępu do podzespołów po tańszej cenie (ale to tylko przypuszczenie), myślisz że wtedy wyszłoby taniej ? :wink:

Jeśli ktoś by miał jeszcze jakąś propozycję, to proszę piszcie, wiem że wraz ze spadkiem ceny, spada również jakość, lecz mój budżet jaki mam do wykorzystana nie jest wysoki i wiadomo że każdy grosz się liczy.