Pomoc w ustawieniach w biose i windows xp pro

Jak przewrócić w biose Award software international inc.F5,2005-09-16 do ustawień fabrycznych mam płytę Głowno Ga-8IP775-G?

Jakie powinny być ustawienia Prawdowie w tym biose?

Jak włączam komputer system się loguje a napisz jest Microsoft Windows xp , miałem ten system Windows domowy a teraz mam Windows XP Professional SP2 PL . powinien być tak jaki mam system cała nazwa tego systemu. Co zrobic był cała nazwa tego systemu?

Co jest po logowaniu jest ok. 30 sekund czarny obraz potem jest już dobre. Co mam zrobisz by nie było czarnego obrazu ? jak kupiłem tego czarnego obrazu nie było.

Szukaj - “restore (lub load) default (lub standart) walues” (czy podobnie) może by też opcja "load (lub restore) factory settings (lub data) itp…

Widzisz ustawienia BIOSu są po do by dostosować go dobrze do konkretnej konfiguracji sprzętowej… więc to bardzo zależy,

Jejku dawno nie widziałem oryginalnego ekranu bootowania ale chyba jest “Micfosoft Windows XP” ni ma słowa Professional (na pewno nie ma informacji o Sp2 czy czymkolwiek innym)

Zmieni ekran logowania (bootscren) na inny np programem Style XP: http://www.tgtsoft.com/index.php?show=boot

Ni było bo by raczej nie powinno, trzeba by poszpera po systemie co za program i co kombinuje w tym czasie - zapewne sam go zainstalowałeś lub podłapałeś z internetu…

co mozna robisz by nie było czarnego obrazu

bok12

Proszę używać polskich znaków, opcja zmień i popraw posty.JNJN

Sterowniki do płyty głównej wgrane - CD do płyty.

Sterowniki do karty grafiki wgrane.

Inne.