Pomoc w wyborze akceleratory pobierania plików

Tak jak w temacie - który polecacie ? Ja waham się nad Free Download Manager i Orbit Downloader… Który lepszy ?

Przetestuj oba i wybierz ten, który Tobie bardziej odpowiada.

A mógłbyś ty wyrazić swój pogląd ? Jedyną rzeczą, którą potrzebuje, to opcja wstrzymaj, brak reklam, freeware’owa wersja…

Zobacz jeszcze FlashGet.

Próbowałem, ale reklamy mnie denerwują…

W takim razie Free Download Manager, troszkę go używałem ale jakoś FlashGet jak dla mnie lepszy.

Free Download Manager :slight_smile:

A czym się różnią ?

Używam Orbita i jestem bardzo zadowolony… wcześniej miałem FDM ale przeszedłem i nie żałuję!

Dodatkowo ma wbudowany program Grub++ którym możesz pobierać muzykę/filmy z flashowego playera na stronie (np. youtube.com wrzuta.pl etc.)

Pozdrawiam,

A czymś się jeszcze różnią ?

raczej aż takiej ogromnej różnicy pomiędzy nimi nie ma… są raczej podobne, bo autorzy nie chcą żeby ich Dow. men. był “gorszy od drugiego”.

zainstaluj obydwa i zobacz który więcej pamięci zżera i który ci się bardziej podoba. To tez trochę kwestia gustu…

Jak dla mnie “FlashGet 2”. Programy rekomendowane (czy jak kto woli “reklamy” :lol: ) można bardzo łatwo wyłączyć wchodząc kolejno przez przycisk “View” i odznaczenie opcji “recommend”. Nawet wyszło już spolszczenie do tego programu (zasługa blacksmithy’ego i SpAyKeR’a). A wszystkie plusy programu masz wypisane tu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … .11.0.1188. Ja zawsze używałem ten program (razem z wtyczką do firefoxa “flashgot”) i nigdy go nie zamienię.