Pomoc w wyborze drukarki dla studenta. Brother

Witam.

Potrzebuję kupić drukarkę, która będzie tania w utrzymaniu i na której zakup nie wydam majątku…myślałem żeby się zmieścić tak w 300zł z przesyłka. Myślę, że najlepsze będzie coś od Brothera ze względu na zamienniki. Każdy tez sobie chwali te urządzenia. Teraz tak ogólnie do czego mi drukarka: jestem studentem i czasem trzeba coś wydrukować u siebie żeby nie latać i się nie prosić, płacić. Zdjęci na pewno nie będę drukował bo nigdy się w to nie bawiłem ani nie mam ochoty, a poza tym taniej pójść i zrobić to u fotografa jakiegoś. Dobrze by było jakby urządzenie było w miarę małych rozmiarów, zaletą było by WiFi (mniej kabli i mogę postawić gdzieś dalej od kompa). Mam PC z kartą WiFi na USB (TP-LINK TL-WN422G) dlatego dobrze było by żeby się to porozumiało ze sobą jakoś;)

Możecie mi doradzić coś bo ja nie orientuje się w tym temacie, nie wiem co jest dobrze co nie, co się psuje. Myślicie, że Brother będzie dobrym wyborem?

Do tej pory miałem HP All-in-one i jakoś sobie radził, ale dużo tuszu zużywał a jeden toner 50zł więc ogólnie trzeba było 100 wydac żeby to ustrojstwo działała…często się wieszalo, blokowało itp…dlatego chyba HP odpada.

Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam!

Witam.

Od kilku miesięcy mam drukarkę Brother DCP-J315W i wydaje się być dobrym rozwiązaniem na kupno nowej drukarki :slight_smile: na stronie producenta możesz poczytać o tym produkcie link.

Pozdrawiam.