Pomoc w wyborze drukarki dla studenta. Brother


(Mb9107) #1

Witam.

Potrzebuję kupić drukarkę, która będzie tania w utrzymaniu i na której zakup nie wydam majątku...myślałem żeby się zmieścić tak w 300zł z przesyłka. Myślę, że najlepsze będzie coś od Brothera ze względu na zamienniki. Każdy tez sobie chwali te urządzenia. Teraz tak ogólnie do czego mi drukarka: jestem studentem i czasem trzeba coś wydrukować u siebie żeby nie latać i się nie prosić, płacić. Zdjęci na pewno nie będę drukował bo nigdy się w to nie bawiłem ani nie mam ochoty, a poza tym taniej pójść i zrobić to u fotografa jakiegoś. Dobrze by było jakby urządzenie było w miarę małych rozmiarów, zaletą było by WiFi (mniej kabli i mogę postawić gdzieś dalej od kompa). Mam PC z kartą WiFi na USB (TP-LINK TL-WN422G) dlatego dobrze było by żeby się to porozumiało ze sobą jakoś:wink:

Możecie mi doradzić coś bo ja nie orientuje się w tym temacie, nie wiem co jest dobrze co nie, co się psuje. Myślicie, że Brother będzie dobrym wyborem?

Do tej pory miałem HP All-in-one i jakoś sobie radził, ale dużo tuszu zużywał a jeden toner 50zł więc ogólnie trzeba było 100 wydac żeby to ustrojstwo działała...często się wieszalo, blokowało itp...dlatego chyba HP odpada.

Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam!


(Arkadiusz Adamski) #2

Witam.

Od kilku miesięcy mam drukarkę Brother DCP-J315W i wydaje się być dobrym rozwiązaniem na kupno nowej drukarki :slight_smile: na stronie producenta możesz poczytać o tym produkcie link.

Pozdrawiam.