Pomoc w wyborze gamepada

No właśnie.

Trochę gotówki uzbierałem, a że towar który mnie interesował obecnie jest niedostępny, postanowiłem zainwestować w sprzęt komputerowy. Po głębokiej analizie doszedłem do wniosku, że przydałby mi się jakiś dobry pad :slight_smile:

Stawiam na wysoką jakość i przyjemność używania.

  • polećcie mi konkretny model i podajcie uzasadnienia,

  • mile widziane opinie właścicieli.

Niestety w internecie zbyt wiele recenzji padów nie ma, a komentarze na Komputroniku są mocno subiektywne :slight_smile:

Cena ~100 PLN

Kup sobie orginalnego DUAL SHOCK 2 SONY i do tego jakąś przejściówkę aby dało się to włożył do PC.

Zalety: wygoda, jakość, analog, wibracje

Wady: potrzebna przejściówka :frowning:

I tutaj nobel.Nie ma wygodniejszych padow od Sony.Polecane sa jeszcze do X360.

Ja polece ze swej strony Dual Shocka ale 1 z czasow PSX.Jest lepiej wykonany niz analogowy badziwe w Dualu 2.Taka jest moja opinia.

Przejsciowka manty albo inna na 2 pady i jazda.Sam w Soul Reavera gram na niej.

Również bardzo wygodny pad.

Jedyna różnica pomiędzy nimi (DS 1 a DS2) to taka iż DS2 posiada analoga (przyciski reagują na siłę nacisku) a w tym DS 1 nie reagują.

No i ciut inaczej wibracje wyglądają.

Nie wiem czy ta opcja działa na PC ale na konsoli sprawuje się wyśmienicie.

PS. jakbyś się zdecydował to nie kup podróbki. Tylko orginalne pady SONY mają to coś :slight_smile:

Umówmy się, że w grę wchodzą tylko pady robione z myślą o pececie.

Nie chcę się babrać w przejściówkach, driverach, etc. :slight_smile:

Uszanujcie moją decyzję :mrgreen:

Czekam na dalsze propozycje 8)

Zastanawiałem się nad LOGITECH Rumble Pad 2 Vibration Feedback USB :wink: Co myślicie :?:

Canaletto powiem Ci tak: Twój wybór że nie chcesz się bawić w przejściówki gdyż wygodniejszego pada nie ma. Twoja strata.

Oczywiście logitechy również produkują świetny sprzęt (jako jedna z nielicznych firm prawie na całym polu).

Na pewno nie kuś się na mediatechi, a4techy, tracery, czy inne szmatławce za niską cenę. Chyba że chcesz się męczyć a nie cieszyć grą.

Tutaj masz opinie o tym padzie. Sklep rzetelny (nie usuwa negatywnych komentarzy na temat swojego produktu: nie wierzysz możesz samemu sprawdzić) więc wszystkie opinie są jak najbardziej prawdziwe.

Ehh…a pisałem w pierwszym poście coś na ten temat :lol:

Przydałaby się obiektywna recenzja… :slight_smile:

Też tak myślę aju. Nie dam się nabrać na żadne badziewia.

Postanowiłem, że tym razem kupię coś porządnego.

Myślałem nad Saitekiem, ale chyba jednak wezmę tego Logitecha.

Ma ktoś jeszcze jakieś sugestie :?:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5818 - poprostu fantastyczny pad bardzo podobny w ergonomice do SONY sam ma takiego oraz Saitek P880

bez porównania Logitech o niebo lepszy.

Już się zdecydowałem na tego Logitecha :wink:

Dzisiaj wybieram się do sklepu.

PS. Znalazłem recencję tego pada, więc wrzucam tu link, może się komuś przyda :wink:

Recenzja LOGITECH Rumble Pad 2 Vibration Feedback