Pomoc w wyborze gry na długie jesienne wieczory na PS4

Zastanawiam się nad zakupem jednej z poniższych gier na jesienne wieczory. Co polecicie?

Call of Duty (która wersja?)

Battlefield 4

FarCry4

GTA V

Assassin’s Creed

Jeśli CoD to wszystko jedno bo całość robiona na jedno kopyto, a jeśli chciałbyś wsiąść w fabułę to seria Modern Warfare czyli CoD4, Cod MW 2 i MW3.

 

Bf4 wciągnie na długie wieczory, szczególnie na multi. Wciąż dużo graczy wymiata.

FarCry 4 nieco przereklamowane - część 3 lepsza

GTA 5 - no to priorytet :slight_smile:

Assassin Creed - jeśli tak to od początku. 

Zależy czy zależy czy głównie na długiej _ Fabule _ czy na interesującym _ Multi .Jeśli Fabułę to polecam z całego serca _ GTA 5 _ przechodziłem już dwa razy długa fabuła,dużo misji pobocznych duży otwarty świat a _ Multi _ jeszcze lepsze :). BF4 _ według mnie strasznie nudny _ Singleplayer _ ale _ Multi _ całkiem spoko (O ile dobrze ogarniasz strzelanki na padzie).W _ Call of duty _ i _ Assasina _ nie grałem zbytnio więc się nie wypowiem :slight_smile:

 

Przecież autor tematu pyta o gry na PlayStation 4. Na PS4 dostępne jest tylko Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

 

A wracając do pytania, z gier, a właściwie serii, które wymieniłeś, ja też polecam GTA V.

 

Warto też zaopatrzyć się w tytuły ekskluzywne, np. Bloodborne czy Uncharted 4.

gta 5 potrafi wciągnąć,ze swojej strony polecam call of duty modern advanced

 

 

To jakaś specjalna edycja Modern Warfare i Advanced Warfare, o której nikt nie słyszał?

modern warfare a nie :smiley: